2737
2734
عنوان

هر کی گرفتاره ختم صلوات میخاد بیاد

143 بازدید | 29 پست

دوستان هر کی مشکلی داره نالهدای داره بنویسه ممیزارم تو گروهم براش ختم صلوات میزارن

پدرم حالش بده. برای پدرم یک حمد و یک صلوات لطفا بفرستید

اگر دیر جواب میدم ببخشید بچه کوچیک دارم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توروخدا برای مشکلات مالی زندگی منم دعا کن. انشاالله که حاجت خودتم براورده بشه

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2738

برا منم بزار داغونم . تو برزخم انگاری نه راه پس دارم نه راه پیش

نه میمیرم نه میتونم زندگی کنم نه میتونم خودمو بکشم 

نه میشه طلاق گرفت نه میشه ادامه داد

کاش برم کما فقط

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗
2706