2737
2734
عنوان

چجوری ببخشم چجوری فراموش کنم دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الآن بهتری؟ببین زمان می‌بره ولی حالت یواش یواش بهتر میشه...

اره بهترم چون قرار ببرتم جایی که اونجاروخیلی دوست داذم وواقعادلم سوخت 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
اره بهترم چون قرار ببرتم جایی که اونجاروخیلی دوست داذم وواقعادلم سوخت 

عزیزم حالت بهتر میشه منم آبان پارسال همین حال شما رو داشتم. الان که گداری یادم میاد. فقط یه هیچ کس اصلا نگو...

2728

متاسفانه برای منم این اتفاق افتاده و حالم دقیقا مث تو و حتی بد تر بود در حدی که عمرا بخوام باهاش جایی برم مهلت حرف زدن نمی دادم و فقط جیغ میزدم مث چی ترسیده بود  اما نهایتا دلم براش سوخت و فقط به همین خاطر بخشیدمش و اینکه دید خیلی داغونم خودش به مادر و برادرم گفت برادم هم یکی محکم کوبوند توی گوشش و گفت فک کردی بی کس و کاره خلاصه که از اون جریان یک ساله میگذره و من تمام تلاشمو کردم که بهش فک نکنم چون واقعا دوسش داشتم و دارم متاسفانه زن زیباست و مردها خیلی زود گول می خورن😔 و اینکه من بچه دارم دلیل اصلی این بود که بخشیدمش بعد چیزای دیگه اما تو خیلی ناز کن زود کوتاه نیا ...