2733
2734

خیلی حالم.میترسم تو رو خدا برام صلوات بفرستین اروم شم

بچم 19 ماهشه، هبدروسل داره 

تو رو خدا نپرسین شرمنده جواب نمیتونم بدم حالم بده 

فقط ارومم کنین دغا کنبد بچم راحت عمل کنه 😭

خدایا کمکم کن

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم انشاء‌الله بحق حضرت زهرا زود خوب بشه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

اسی فقط تجربمو میگم که مثله من خودتو عذاب ندی 

خواهشا خواهشا موقع رگ گیری اگه تحملشو نداری نزدیک بچه نشو چون هم خودت عذاب میکشی هم بچه با دیدنت بدتر بیقراری میکنه عمل تایمش خیلی کوتاهه زود به خودت برس تو اون تایم تا انرژی داشته باشی 

بعد عمل هم به خاطر مواد بیهوشی اصلا نمیفهمه بچه 

فقط انژیوکت رو مراقبت کن که رگ دستش درنیاد که دوباره رگ بگیرن 

من دوبار تجربه کردم بار اول دیگه انقدر گریه کرده بودم نای نگه داشتن بچه رو نداشتم 

خیلی پرسیدم میگن خوبه، امیدم خداست 

عزیزم نگران نباش اصلا سخت نیست خواهرزاده من انجام داد الان هیچکدوم یادمونم نیست

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

انشاالله به حق علی به سلامتی عمل کنه و برگرده پیشت برات دعا میکنم عزیزم نترس

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
عزیزم نگران نباش اصلا سخت نیست خواهرزاده من انجام داد الان هیچکدوم یادمونم نیست

چند وقتش بود عزيزم؟ کدوم شهر دکترش کی بوومن اصفهانم 

چقدر بیهوش بود، چی ب خاهرت گذشته من میفهمم

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2706