2737
2739
عنوان

اگه شما جای من باشید میرید؟

202 بازدید | 14 پست

داداشم چند وقت پیش من و ابجیم و دعوت کرده بود خونش با همسرامون، بعد قبل از اینکه من برسم انگار یکم بحثشون شده بوده با ابجیم و ابجیم پدر خدابیامرزمون رو ناسزا گفته بوده و داداشم از این خیلی ناراحت شده، الانم داداشم دوباره دعوت کرده مهمون دیگه ای داره و اون ابجیمو چون پدرمون رو فحش داده دعوت نکرده، این درصورتیه که یک بار همین داداشم بخاطر زنش با مادرم بحثش شد و مادرمون رو فحش داد.حالا نسبت ب پدرمون جبهه گرفته و طرفداری میکنه ازش بخاطر همین دیگه ابجیمو میخواد ادم حساب نکنه، توروخدا قضاوت نکنید منم میدونم نباید پدرومادر رو فحش داد و خیلی از دوتاشونم ناراحتم .. حالا سوالم اینه من برم خونه داداشم ؟ اخه ابجیمم فردا بشنوه دعوتش نکرده بدتر میخواد اونم ناراحت شه و این موضوع بدتر کینه درست کنه تو خانواده.. بنظرتون ب داداشم بگم کش نده تو خودتم مادرمون و فحش دادی پس ماهم باید با تو قطع رابطه کنیم ؟ 

برو اصلا دخالت نکن بنطر من

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا حالا ی فحشه دیگه این مسخره بازیا چیه

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋
2738

چه شرايط سختي😔😔😔

اره به نظرم با برادرتون صحبت كنيد بهترين راه ممكنه

استارتر حتما قبلش هم با خواهرت صحبت كن كه بفهمه اشتباه كرده كه جلوي برادرتون جبهه نگيره دوباره دعوا شه

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
2706