2703
2553
عنوان

خاک بر سر دوستم باز رید به همه برنامه ها و نقشه های من

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 38 پست

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5744841&slug=داستان-زندگی-مخملی-بدبخت&postId=172960286

بیکارنمونید بیاین داستان زندگی منو بخونین

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

چرا پسرا با وا دادن از دخترا زده میشن؟

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلیطه الان در حدی سلیطه شدم پاچه میگیرم تو بیا ببین کاریش نمیشه کرد؟😪

مطمعنم پسره حداکثر یک درصد نظرش عوض شده 

زیادی بزرگ کردین قضیه رو بابا

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2456

فقط ب پوستت فکر کن هیچی مهم تر از پوست بدون جوش نیس

ب کتف چپتم باشه اونا چیکا میکنن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
دیگه پیام نده بهش تا پسره بهش پیام بده اگر هم پیام نداد که دیگه شمارش رو پاک کنه

بازم ریده بنظرم خیلی راحت باهاش حرف زده مگر اینکه خیلی بی محلی کنه و خودشو بگیره تو قرار هم زیاد صمیمی نشه تا بشه ابی که ریخته رو جمعش کرد خدا خفش کنهههههه

یه مهارت عجیبی دارم تو بازی کردنو باج نمیتونه بگیره هیچ خدایی از من!
چرا پسرا با وا دادن از دخترا زده میشن؟

چون دوس دارن سگ محل بشن 

بازم این کارو بکنه تو قرار زیاد صمیمی نشه شاید اوکی بشه

مطمعنم پسره حداکثر یک درصد نظرش عوض شده  زیادی بزرگ کردین قضیه رو بابا

ینی چیزی نشده؟ ولی شده خیلیم شده 

2714
چون دوس دارن سگ محل بشن  بازم این کارو بکنه تو قرار زیاد صمیمی نشه شاید اوکی بشه

چقددددددد پسرا احمق و عجیبن برعکس ما دخترا که عاشق توجهیم

راستی چرا چندتا تاپیک اموزشی راجب این مسایل نمیزاری؟ من بشخصه خیلی نیاز دارم  

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
چقددددددد پسرا احمق و عجیبن برعکس ما دخترا که عاشق توجهیم راستی چرا چندتا تاپیک اموزشی راجب این مسا ...

تا حالا بهش فکر نکرده بودم 

سوالی داری درخدمتم

تا حالا بهش فکر نکرده بودم  سوالی داری درخدمتم

فدات عزیز دلم♥♥

حتما بعد ها مزاحمت میشم

فقط راجب اینکه پسرا چطور جذب دخترا میشن و از چیه دخترا حوششون میاد هم لطفا برام توضیح بده

فدات عزیز دلم♥♥ حتما بعد ها مزاحمت میشم فقط راجب اینکه پسرا چطور جذب دخترا میشن و از چیه دخترا حوش ...

اعتماد به نفس و غرورشون و همچنین ادددب 

2706