2737
2734

دوستم یه پسریو میخواد منم چون تجربیاتم بالاس خواستم کمکش کنم بهش گفتم به پسره محل نده تونست تا سه هفته سراغشو نگرفت و در کمال ناباوری پسرره پیام داد بهش بهش گفتم خیلی خودمونی ج نده اونم همین کارو کرد بعد من گفتم باز محلللل نده چون پسره کم کم داشت بهش فکر میکرد تا اینکه امشب طاقت نیاورد پیام داد حالا اونش به کنار خیلی تخریب شخصیتی پیش پسره کرده مثلا میخاسته شوخی کنه گفته قبلا چقد داغون بودم😐😐😐😐😐😐 ینی از حرص دارم میترکم خودشم فهمیده چقد گاف داده در حدی که پسره گفته اینو خیلی راحت میشه بدست اورد و دیگه نره تو فکرش خیلی غصه میخوره بچ ها بازم بی محلی کنه خوبه؟ یا دیگ جواب نمیده؟ خاک تو سرش کنممممم دارم از حرص میمیرم خیلی خوب جواب گرفت۶ بودددددد

یه مهارت عجیبی دارم تو بازی کردنو باج نمیتونه بگیره هیچ خدایی از من!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم بعدا بابت مشاوره مزاحمت میشم♥

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2738
خب تو که میگی خودت تجربت زیاده با توجه به تجربه بالات پیش بینی کن دیگه 

خب گند زد دیگ دلم براش میسوزه

توم بخای مث این گوش ندی به حرفام خفت میکنم😑😑😑😑

نه من بچه خوبیم  ♥

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
حرص و جوشی که داری میخوری مربی تیم ملی نخورد

سلیطه الان در حدی سلیطه شدم پاچه میگیرم تو بیا ببین کاریش نمیشه کرد؟😪

2706