2726
عنوان

خانمی که گفتی کوتاها خوش شانس ترن

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 101 پست
من شوهرم دوست داره تفاوتمون رو ولی من راضی نیستم گفتم انقدر پاشنه دار پوشیدم کمرم نا نداره دیگه

عه چرا؟ بابا همین تفاوت رو دوس داشته باش

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفتی شعور و فرهنگش بلند باشه قد کیلو چنده😒 اصلا هیچ عامل زیبایی توی قد وجود نداره وقتی اعضای بدنت ...

دقیقا مثلا شکیرا با اینکه قدش کوتاه ولی خیلی جذاااابه 

تناسب مهمه نه قد 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
من فقط تو نینی سایت دیدم همه بالای ۱۷۰ قد دارن  شاید هم مترشون خرابه😆 من قدم ۱۶۰ تو خیابون ب ...

دقیقا...منم قدم ۱۶۵ خیلیا قدمنن توخیابون...داداشم ۱۸۵توفامیل همه قدبلندمیدوننش ولی اینجامیگن نه کوتاه محسوب میشه ۱۸۵

2728
اخه حرفش یجوری بود میگف قدکوتاها شانس دارن انگارمثلا قدکوتاهی یه بیماری یاسندروم ونباید ازدواج موفقی ...

عجب !

اتفاقا بنظر من قد خیلی بلند و هیکل درشت واسه خانم جالب نیست

همه ریزه و بغلی رو بیشتر ترجیح میدن

اونم قطعا حسودی کرده

عزیزم گفتم که من خیلی کنارش قدم کوتاه دیده میشه درشتم هست  من ازین اصلا راضی نیستم ببین به کجا ...

اشتباه میکنی این حسو به همسرت منتقل میکنی که ازخودت راضی نیستی اونم ناخودآگاه توذهنش میاد که تفاوت قدیتون زیاده

عزیزم گفتم که من خیلی کنارش قدم کوتاه دیده میشه درشتم هست  من ازین اصلا راضی نیستم ببین به کجا ...

بابام ۱۹۵ مامانم ۱۶۰ 

تازه بابام هیکلشم درشته مث فیل و فنجونن اما مامانم تا حالا یکبار هم نشده شکایت کنه از این تفاوت قد 

خودتو تفاوت هارو دوس داشته باش...اتفاقا دیدن همچین زوج های خیلی حس خوبی داره😍

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
عجب ! اتفاقا بنظر من قد خیلی بلند و هیکل درشت واسه خانم جالب نیست همه ریزه و بغلی رو بیشتر ترجیح م ...

اره دقیقا من هم پدرم هم همسرم هم برادرم زن بغلی میپسندن البته بازم میگم سلیقه ایه چون داییم خانوم توپر وقدبلنددوس داره همسرخودشم اینجوریه...درکل سلیقه هامتفاوته

میگفتی شعور و فرهنگش بلند باشه قد کیلو چنده😒 اصلا هیچ عامل زیبایی توی قد وجود نداره وقتی اعضای بدنت ...

افر ین عزبزم تناسب خیلی مهمه مثلا شوهر من قدش 180 هست ولی نیمه تنه بالاش نسبت ب پاهاش بلند تر ب خاطر همین قد بلند دیده نمیشه ولی خود من 168 پاهام بلنتر از تنمه ب نظر بقیه خیلی بلندم هر قد بلندیو میخان مقال بزنن منو میگن در صورتیکه هستن کسایی که از من بلندترن

دقیقا...منم قدم ۱۶۵ خیلیا قدمنن توخیابون...داداشم ۱۸۵توفامیل همه قدبلندمیدوننش ولی اینجامیگن نه کوتا ...

کاربرای اینجا از ی سیاره دیگه پست میذارن

چون تو ایران ۱۶۰ برای خانم متناسبه و اصلا کوتاه نیست چون اکثریت همین قد هستن

اقایون هم معمولا ۱۸۰ ، ۱۷۵

2706