2726
عنوان

بچه ها یه سوال دارم نمیتونم از بزرگترا بپرسم شایدم بترسین

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=172959995]زودی برو    ممد  قلی بالا سرته[/QUOTEبیدار شده میگه چی شده باز اومدی آخه قهر بودم مثلا 😂😂

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              
میدونین چیه موهای من تا زیر   ..... خیلی خیلیزبلندن    گفتم مثلا بمیرم موهام می ...

این فکرا چیه میکنی به چیزای بهتر فکر کن 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2728
گلم ان شاءالله ۱۲۰ سال عمر با عزت داشته باشی نگران موهات نباش قیچیش نمیکنن😂

ن بابا خبر مرگم  کاش همین الان بمیرم  ایقد غصه نخورم 😢😭

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
میدونین چیه موهای من تا زیر   ..... خیلی خیلیزبلندن    گفتم مثلا بمیرم موهام می ...

انشاالله که زنده باشی و از موهات لذت ببری

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
مشهد.ن چرا بترسم؟

هیچی   😑😑😑😑😏هی خدا

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
انشاالله که زنده باشی و از موهات لذت ببری

فدات بشم    زنده بودن تو شرایط بد زنرگی  ب درد نمیخوره

2706