2726

،

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بی حسی بودم.فشارم هم ندادن.درد هم نداشتم🤔 حالم خوب بود.فقط اولین بار که میخواستم پاشم راه برم یه کم ترسناک بود برام.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2728

طبق تحقيقات من اكثرا تا وقتي بي حس هست و بيهوشن فشاار ميدم شكمو

بجز بعضيا ك نميدونم چرا بعد بي حسيشون اينكارو كردن

با ي دكترم حرف زدم گفت رواني ك نيستيم شكم پاره و دردناكو بدون بي حسي فشار بديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اصلااااا اونجوری که میگن نبود برای من 

اصلا نفهمیدم چجوری زایمان کردم انقدر راحت بود تازه من خیلییییی کم طاقتم😁

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

خب گلم درد داره دیگه ولی توپروسه زایمان اونقدر دردمی بینی که اب دیده میشی البته بگما خداروشکر کسی تا حالا بخاطر دردفسار دادن شکم خدای نکرده نمرده قابل تحمله

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
طبق تحقيقات من اكثرا تا وقتي بي حس هست و بيهوشن فشاار ميدم شكمو بجز بعضيا ك نميدونم چرا بعد بي حسيش ...

اره دقیقا ، وقتی برامنو فشار دادن هنوز بی حس بودم کاملا

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2706