2737
2734

من فکر میکنم چیزای بد مثل ترس نا امیدی کلا هر فکر بدی از طرف شیطان و اجنیان هست بیاین دراین مورد بحث کنیم نظر شما چیه ؟

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخاطرهمینه که میگن ناامیدی کارشیطانه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

نه زاییده ذهن و تخیل خود انسان و ارتعاشاتی که به اطراف میده

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2738

هرگز

بخودمون و افکارمون بستگی داره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

اعتقاد ندارم 

مگه میشه همه مشکلاتمونو بندازیم گردن بقیه 

اونم اجنه مظلوم که سرشون تو کار خودشونه 😁

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.

ب نظر من هر چی ی که آرامش ادم رو بگیره ‌و ادم رو آشفته کنه میتونه بستری باشه برای انجام کارایی که ادمو از خدا دور و ب شیطون و خواسته هاش نزدیک میکنه

حالا اون چیزی ک آرامش رو گرفته میتونه فکر بد حرف بد عمل بد و تاریک باشه 

کلا چیزایی ک خدا تو قران گفته نریم دنبالش همشون منفی ان و ادم رو ب تاریکی میبرن

ههم فرکانس های منفی و مثبت انعکاس رفتارای خود انسانه با خودش و جهان اطرافش

منم قبول دارم ولی وسوسه میکنن و اگر حواست به ذهنت نباشه تو رو میکشونن تو نا امیدی 

نه اینکه من الان حالم بده ربطی ب جن و شیطان نداره اون بدبختا ب من نگفتن عاشق شو 

خب من تجربشو دارم اون موقع خیلی عاشق بودم ولی فراموشش کردم 

کار شیطان وسوسه کردنه... مطمئن باشید اطراف انسان شیاطین جن هستن که وسوسه میکنن به گناه.. افکار بد و...

البته نگرانی داره ولی ترس نداره

نترسید با ذکر دور میشن

لااله الله زیاد بگید.. سه مرتبه گفتن لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

2706