2737
2734
عنوان

پنج سال منتظرم...........

723 بازدید | 64 پست

یه سقط تو‌پنج ماهگی داشتم ....

امشب دختر فامیلمون باردار شده بود خبرشو تو جمع دارد خوشحال شدم.....

اما شوهرم خیلی ناراحت بود......میگه تو دلم گفتم خدایا حق زن من نیست ک مادر نشه......

امشب یه دل سیر گریه کردم ......من کلا ب عشق بچه ازدواج کردم اما حالا......

مشکلم نداریم اما نمیشه ....

همش بقیه تو جمع بهم نگاه میکردن ک ببینن ناراحت شدم یا خوشحال....

خیلی خسته ام.......خیلی

کاش کسی درکم میکرد دارم چی میگم....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

عزیزم من درک میکنم انشالله بزودی دامنت سبز بشه منم ۷ ساله منتظرم الان دارم پنجمین نینیمو سیط میکنم خیلی درد دارم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ینی مشخص نیس ک دلیل سقط چیه

نارسایی دهانه رحم

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2738
عزیزم من درک میکنم انشالله بزودی دامنت سبز بشه منم ۷ ساله منتظرم الان دارم پنجمین نینیمو سیط میکنم خ ...

وای عزیزم چرا سقط میشن

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین اگه سقط میکنی برو پیش دکتر سهیلا عارفی

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

خوبه مشکل نداری

منو شوهرم هردو مشکل داریم

خوبه باز یه بار باردار شدی

من داره۶سال میشه که یه بی بی چک هاله دار هم نداشتم

خوبه فقط خبر بارداری شنیدی

من امروز رفتم دیدن دو نفر که تازه زایمان کرده بودن براشون کادو بردم و تبریک گفتم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

عزیزززم😞😞😞😞درک میکنم....

خدابزرگه❤چیزی ک داده نعمته نداده حکمت... ان شالله همین امسال مادر شی❤❤

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
انشالله سال بعد این موقع یه نی نی خوشگل تو بغلته عزیزم غصه نخور یکی از آشناهام هر راهی بگی امتحان کر ...

بچه منم پسر بود موهاشو در اومده بود اما نموند برام ....

اگه مشکل ندارین مس چرا نمیشه؟😭

خیلی ناراحت شدم

الهی زودی نینی بیاد

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
2706