2726

دخترم 5 ماهشه میخوام بهش شیر خشک کمکی بدم موافقید یا ندم بهش؟ اخه من به شیشه شیراش کلی پول دادم پس به چه دردی میخوره؟

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 

فقط به خاطر اینکه پول شیشه شیر دادی میخوای شیر کمکی بدی یا شیر خودت کمه؟

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ۴ماهگیش دادم تا الان که ۱۶ماهشه . هم شیر خودمو میخوره هم شیرخشک فقط شبا برای خواب

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

ی وقت میدی دیگه سینه نمیگیره 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

عزیزم به خاطر استفاده از شیشه شیر این کار رو نکن

اگر شیر داری شیر خودتو بده تحقیقات علمی بدون چون و چرا ثابت کرده شیر مادر مفیده. البته خیلی زن های نمی تونن یا به هر دلیل نمی خوان و شیر خشک می دن ایراد نداره اما اگر تواناییش رو داری و اذیت نمی شی شیر خودتو بده حتما شیشه شیر ها رو هم که نوئه کادو بده یا بفروش؟

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
بخاطر شیشه شیرمیخوای بهش بدی؟ شیشه شیرهاشو ببخش به یک نیازمند شیرمادر خیلی بهتره تا شیرخشک

اخه دوست دارم استفاده کنم براش 

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 

بزار از شش ماهگی بهش بده. چون شبام خودت راحت تری با شیشه. دیگه میدی دستش خودش میخوره

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

فقط بخاطر شیشه که پول دادی؟🙄🤐🤐نکن اینا همش نون خوشکه شیرای الان بوی روغن سوخته میده اصلا کیفیت نداره خیلی از بچه ها هم شیشه که دادی سینه خودت رو ول میکنه کم کم بچه شیر خوشکی مکافاته دائم باید آبجوشیده ویه انبار وسایل با خوت جا به جا کنی از نظر من نکن خود دانی

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤

بنظرم اگر شیر کافی دارید اصلا ندید 

چون ممکنه بعدش سینه تونو نگیره چون شیشه راحته احتمال داره مکیدن سختش باشه همون شیشه رو ترجیح بده 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
2706