2726
عنوان

ماشینم شنود میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3368 بازدید | 29 پست
خودمون میتونیم نصبش کنیم؟م

شوهرم خودش نصبش کرده ظاهرا کار سختی نیست. تماس گرفتم با پشتیبانی گفت برو میکروفون رو جدا کن خیلی راحته. اما نمیدونم شوهرم کجای ماشین گذاشته. ازش سوال کردم جوابم رو نداد نمیخوام حساس شه تا یه فکری  کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو تو حافظ گوشیش همه صدا هارو  پاک کن

من تو این مدت با کسی جای خواصی نرفتم اماااا تو فکرش رو بکن مثلا خانوادم بخوان بشینن تو ماشینم چی بگم بهشون بگم ساکت شدید ماشین من شنود میشه... 

اصلا ب رو شوهرت نیار اگ حرف اشتباهی باکسی زدی زود جمعش کن ی جوری حرف بزن ک یعنی پشیمونی اعتمادشو جلب ...

نگران قبلا نیستم ناراحت  هستم از اینکه چرا میکروفون نصب کرده. دوم چرا به من نگفته... سوم من یه زنم با زنای خیلی زیادی رفت و آمد میکنم دلم نمیخواد شوهرم تو ماشینم حرفای زنونه منو شنود کنه... حتی اگر شنودم نکنه بازم فکرش آزارم میده... در ضمن من آدم بد بینی هستم الان فکر میکنم تو گوشیمم شنود گذاشته..... حالم خیلی خرابه احساس میکنم از من بدبخت و احمقتر نیست

از حانواده ش یا کاری کردی که صوتی حساب بشه شاید شوهرت نصب نکرده شنودشو

نه کاری نکردن.... میدونستم که میخواد ردیاب نصب کنه رو ماشین ولی نمیدونستم شنود داره.  اینم به روی خودش نیاورده و نصب کرده میکروفون رو. مثل این میمونه که یه گوشی موبایل گذاشته تو ماشین که هر وقت زنگ بزنه بهش بدون اینکه کسی متوجه بشه موبایل جواب میده 

جای تو بودم بلند توی ماشین بهش فحش میدادم تا وقتی بعدا فایل رو گوش میده بفهمه با .... طرف نیست😐 

ببین بعضی وسایل الکترونیکی روی هم نویز میندازن، شاید اینجوری بتونی پیداش کنی.

2706