2733
2734
عنوان

رفتار مناسب با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 29 پست
چجوری نرم خونشون؟یا وقتی رفتم حرف نزنم؟

نرو یه مدت زیاد نرو من کل دوران عقدم فقط یه بار قبل شام رفتیم و بعد شام ب گشتیم. بعدم اگه رفتی سرسنگین باش مثلا جوابات کوتاه باشه زیاد حرف نزن

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم عقدم اوایل ماهی ی بار میرفتم ۴...۵بارم‌مجبور شدم شب بمونم اخه شرایط ی طوری بود ک نمیشد نموند...

اولش مثه اوسکولا بودم هی گفتم خندیدم خواستم رابطه برقرار کنم😬دیدم چقد یوبسن مادرشوهرم زن خوبیهاااا ولی خییییلی نوذی و سیاستمدار....مت باهاشون اینجوری بودم🤚

بعد دیگ ی رفتارایی دیدم خوشم نیومد اخرسریام خواهرشوهرم چندتا حرف زشت پشتم زده بود...

دیگ ماهی ۲بار ی دقیقی میرم...

دیگم حرف نمیزنم...

زنگ و پیامم ک کلا نمیدم

یبار رفتی؟ شوهرتون چجورراضی شد

ما رسم نداریم بریم همون یک بارم پاگشا دعوتمون کردن اینجوری خیلی بهتره رومون تو روی هم باز نمیشه 

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
2738
منم عقدم اوایل ماهی ی بار میرفتم ۴...۵بارم‌مجبور شدم شب بمونم اخه شرایط ی طوری بود ک نمیشد نموند... ...

منم دوس ندارم زیاد برمو بیام ولی خو عقد همینش بده مجبوری بری شما شوهرتونو چجور راضی کردین ماهی یبار برین؟بااین ووووجود ایشون خونه شما میومد؟

منم دوس ندارم زیاد برمو بیام ولی خو عقد همینش بده مجبوری بری شما شوهرتونو چجور راضی کردین ماهی یبار ...

اره عزیزم همسرم همش پیشمه...

الان ۱سالو نیمه عقدم....بعداز اینکه خواهرشوهرم بهم فحش داد شوهرم باهاش دعواش شد از اون ب بد دیگ کمتر شد...

خودشم هیچوووقت زورم نمیکنه چون میدونه دوس ندارم😏

اخرین بار ۲ماه پیش رفتیم ۱ساعت نشستیم...

اونا اصن منو دوس ندارن خداوکیلی تو هیچی دخالت نمیکنن ولی بعضی رفتاراشون واقعا ادمو ناراحت میکنه😏

منم هیچوقت پیش همسرم هیچی تعریف نمیکنم خودم جور دیگ واسشون تلافی میکنم..‌

منم تا ۱ماه پیش شماره جاریمم نداشتم....کلا۳بار خونش رفتم ک اون مناسبتی بوده

غربس ولی جلو شوهرم به خوودش اجازه داد بگه منم ددگ نتونسم چیزی بگم

دیگه اونو شوهرت باید جواب میداد چون حرفه پسرشونو ی زمانی یادشون میره ولی اگه شما چیزی بگی تا اخر عمر یادش میمونه و تکرار میکنه ک فلان موقع این حرفو زدی..بزار انقدددرررز بگه بعد ی مدت خسته میشه.فقط شما زیاد خونش نرو بخصوص شبا نمون

2706