2733
2734
عنوان

از عفونت مردم خدااااا😭😭😭😭😭

896 بازدید | 77 پست

دکتر رفتم صدبار این شیاف واژینال کوفتی داد تا میزنم خوبم بعدش همون میشه والا لباسم هر روز عوض میکنم قرص خوردیم هم من هم شوهرم الانم ۱۰هفته باردارم ترشح بد بو دارم ویار بد دارم فقزط عفونت کم بود دارم میمیرم انقد دکتر رفتم واسه عفونت

کاربری دست سه نفره😑

لباس زیر یاچی میشوری

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اینجا میگفتن توی سیر نخ کنید بذارید توی واژن شبا درش بیارید .چن شب انجام بدی خوب میشه 

بازم میگم فقط شنیدم 

گل پنیرک هم مال عفونته خودم امتحان کردم 

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜

به نظرم الان که حامله ای بیخیال شو تا زایمان 

وقتی یکم گذشت تا یه هفته برو تو یه تشت آب با دو لیوان سرکه ی سیب بشین مطمئن باش خوب میشی 

ولی الان نرو واسه بچه ت ضرر داره 

من هرچی مصرف کردم عفوتتم خوب نشد،اخر با عنبرنسارا خوب خوب شد،البته تو بارداری ونمیتونی الان استفاده کنی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706