2737
2734

۱۶ آذر اخرین پریودم بود ۴ بهمن بهم واژینال داده

برای همه داده ها و نداده هایت ک در راهند شکر ..شکر برای پسرم همسرم پدر و مادرم و خواهرم💞

اره من ۵ هفته سونو شدم قلبشو شنیدم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من ۷هفته واژینال صدای قلبشو شنیدم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
بله من هفته ۵ ‌‌‌.‌...چون لک بینی و درد داشتم...اگه دکترت صلاح دونسته حتما برو..خطری نداره،خودشون اح ...

من الان ۴ بهمن چند هفته میشم

برای همه داده ها و نداده هایت ک در راهند شکر ..شکر برای پسرم همسرم پدر و مادرم و خواهرم💞
نه سخت نیست..چه ضرری..نه بابا

اخه خواهر شوهرم حامله شده بود دکتر از اول بهش گفته بود بارداریت مشکوکه بعد سونو واژینال رفت چند روز بعدش سقط کرد اون همش میگه بخاطر واژینال ..واسه همین گفتم ببینم کلا دکترا دیگ هم میدن یا ن