2726
خدانکننههههههههه عههههه یه حسی بهم میگه خیلی دوسم داری😍

تازه فهمیدی😐دختر مانی دختر منم هست😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پلشت حست به خودم به کاربریم😂حوصله اتم سر رفت تاپیک های منو بخون😂

اهااااا دوست میدارممم واسه همین تگت میکنم تو تاپیکام بی خرد نادان😕😂😂😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
مشکل من اینه ک اون تغییر کرد اصلاااا به حسم توجهی نمیکرد بعدم ک هزار تا بهانه اوردکمش

حس میکنم زمان زیادی از رفتنش نگذشته انشاالله برگرده منم دعا کن

2728
تازه فهمیدی😐دختر مانی دختر منم هست😂

نه امشب عمیقشو فهمیدم

حس میکنم دلت گرفته

چیشده مهربونم

حست چیه نسبت به ضررم؟ ۷ملیون ضرر کردم حست میکه برمیگرده جبران میشه یا ن؟

انشالله برگرده موبایل فروشی؟

نمیشناسمت😕✌🏻تو منو میشناسی؟😂🌙

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

فاطمه.مامانت دم در اتاقته الان میاد تو برو زیر پتو😆

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
نمیشناسمت😕✌🏻تو منو میشناسی؟😂🌙

اره خیلی دیدمت تو تاپیکا گلم یه مدت بیشتر بودی الان کم پیدا شدی

باش میام درو باز کن😂

آ بیا جونم انگاری کم کم دا رم میشناسمت😆😁😁😂

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
آ بیا جونم انگاری کم کم دا رم میشناسمت😆😁😁😂

به به  حافظت داره برمیگرده😍😂

اره خیلی دیدمت تو تاپیکا گلم یه مدت بیشتر بودی الان کم پیدا شدی

اره بیکار بودم

الان درس هس دوستامم درس دارن نیستیم کلن اگ باشمم حال ندارم کامنت بزارم😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
فاطمه.مامانت دم در اتاقته الان میاد تو برو زیر پتو😆

بترک دقیقا گاهی میاد میگه پتوتو بنداز روت سرده😟😂

2706