2733
2734
عنوان

میخام برم مشهد

336 بازدید | 50 پست

سلام دوستان 

من خیلی دلم میخاد برم مشهد همسرمم میگه بریم ولی تو این کرونا موندم چ کنم میگه با هواپیما بریم دو سه شب جا بگیریم هتل

من میگم با هواپیما هم رفتیم هتل نگیریم اقلا یا شبه بریم میدونم داخل راه نمیدن و اجازه دست زدن نمیدن هرچند شنیدم جدیدا ب صف اجازه وارد شدن هم میدن

یه راهم گفتم کل روز بریم بیرون فقط واسه خواب بیایم هتل اونم رو تخت و بالش کامل ملافه بکشم البته قبلا هم ملافه میکشیدم ولی التن ب هیچی نمیشه دست زد داخل هتل میترسم

بعد حالا هتل هیچی غذا هم ک همش باید بیرون بخوریم اونو چیکار کنم

شما پیشنهادی ندارید؟

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما رفتیم بهار،رعایت کردیم چیزی نشد.

توروخدااااا رفتی منو دعا کن ازامام رضا خوشبختیمو بخواه،اسمم زهراس

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
تورخداتوحرمه امام رضابرام دعاکن عاجزانه نیازبه دعادارم💔🙏😔امضام😔

اگه قسمت شد برم چشم

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2738
ما رفتیم بهار،رعایت کردیم چیزی نشد. توروخدااااا رفتی منو دعا کن ازامام رضا خوشبختیمو بخواه،اسمم زهر ...

اگه قسمتم شد چشم

من رفتم تو حیاط راه میدادن.جاهای تفریحی همه تعطیله ما دوسه روز با قطار رفتیم وازهتلم برا زیارت فقط ر ...

ممنون از جوابتون

اگه قسمت شد برم چشم

من خودم ازپارسال 6باررفتم هیچیمم نشد برو اینقد سخت نگیر فقط ضد عفونی کن اتاقتو حرمم اینقد شلوغ نیس بترسی غذاهم گرمه دیگه کرونا روش نمیمونه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706