2737
2734
عنوان

اومدم قسم مسافرت الان زلزله شد

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 30 پست
همه مردم تو بندر بافت قشم ریخته بودن بیرون الان شوهرم و بچه ها خوابیدن من از ترس خوابم نمیبره

پنج و نیم ریشتر بوده. کم نیست...

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو حموم بودم فکر کردم فشارم افتاده سرم گیج رفته😂

من بار اولی که زلزله رو حس کردم ساعت های 11

12 

شب بود شوهرم خوابیده بود خودمم گیج خواب اما داشتیم فیلم میدیدم رو مبل نشسته بودم یهو دیدم مبل لرزید 

این قدر خسته بودم نفهمیدم چیه 

گفتم بسم الله این موقع شب معلوم نیس این همسایه چه میکنه که دیوار داره میلرزه و منم از رو مبل دارم میلرزم 

تا فرداش فهمیدم این زلزله بوده 🤦‍♀️🤦‍♀️🙈

خدایا شکرت 🙏🏻
من بار اولی که زلزله رو حس کردم ساعت های 11 12  شب بود شوهرم خوابیده بود خودمم گیج خواب اما د ...

دقیقا منم اولین بارم بود😂 زلزله قزوین سال 81یا82.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2731
 وای یبار زلزله اومد رو شکم دراز کشیده بودم یهو دیدم شکمم داره میلرزه😑😅

یبار زلزله اومد شب ساعت2 و اینا. داییم بیدار میشه داد میزن، زنش و دخترش میرن بیرون، پسرش 17 سالشه خواب بوده، داییم گرفته بود یقه پسرش، اونم بیدار میشه بین خواب و بیداری گیجه، داییمم اینو میکشه میبره نمیذاره بچه بیچاره بلند شه، اینم چهاردستوپا مجبور بوده بره، گیجه خواب بوده دیگه، گویا داییمم تند میکشیده😅 ب در حال ک میرسن، داییم یادش میره پشت یقه این بدبختو گرفته داره میکشه، خودش میره بیرون از در، پسرداییمو با کله میبره تو دیواره کناره در حال😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بیچاره ها میگف اینقد خندیدیم زلزله یادمون رفته😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یبار زلزله اومد شب ساعت2 و اینا. داییم بیدار میشه داد میزن، زنش و دخترش میرن بیرون، پسرش 17 سالشه خو ...

😑😂داییت داشته پسرشو به کشتن میداده😅بجا نجات دادن

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
2738
از پس شوهرم اصرار کرد گفت قشم ابیه بعد گرم من دلم گرفته

سلام عزیزم شما هنوز مسافرتین؟ شوهرمنم مث شوهرتون اصرار بمسافرت داره منم بچم ۲۰ سالشه استرس دارم. میگه بریم کیش. نه میگم ناراحت میشه،نمیدونم چکارکنم

آب و هوا چطوره اونجا

✨❣️
سلام عزیزم شما هنوز مسافرتین؟ شوهرمنم مث شوهرتون اصرار بمسافرت داره منم بچم ۲۰ سالشه استرس دارم. میگ ...

سلام عزیزم هوا که خوبه بچه ۲۰ سالشه یا ۲ سالش؟

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
وای چی نوشتم ۲۰ ماهشه😊 ولی شنیدم خیلی شلوغ شده اونجا

اره خیلی شلوغه ما در گاهان و قشم نرفتیم اومدیم یه روستای به اسم باسعیدو تو قشم الان که اسکله رو بستن میگن 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2706