2726
عنوان

اومدم قسم مسافرت الان زلزله شد

411 بازدید | 30 پست

خدا نیاره تا شروع کرد لرزیدن من بچه کوچیکمو بغل کردم شوهرمو صدا زدم پسرمو بیاره اون خودش دوید دم در پسرمو نیاورده بود داشتم گریه میکردم پسرمو بیار 😭😭

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه مردم تو بندر بافت قشم ریخته بودن بیرون الان شوهرم و بچه ها خوابیدن من از ترس خوابم نمیبره

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
کجا رفتی  مسافرت با بچه کوچیک تو این سرما و کرونا آخه عزیزم

از پس شوهرم اصرار کرد گفت قشم ابیه بعد گرم من دلم گرفته

همه مردم تو بندر بافت قشم ریخته بودن بیرون الان شوهرم و بچه ها خوابیدن من از ترس خوابم نمیبره

یه صلوات بفرست و بخواب اونجا ها زلزله زیاد میاد عادية 

خدایا شکرت 🙏🏻
عهههه کجای قشم رفتین؟

بندر لافت

در گاهان و خود قشم شلوغ بود اومدیم اینور شانس ما

وای یبار زلزله اومد رو شکم دراز کشیده بودم یهو دیدم شکمم داره میلرزه😑😅

من تو حموم بودم فکر کردم فشارم افتاده سرم گیج رفته😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706