2726
عنوان

بچه ها دلوبنت هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مطمئنم ی روز میای تاپیک میزنی که حالت خوب خوبه.و این تاپیک های الانت به یادگار میمونه بعضی موقع بیای بخونی و بگی سخت گذشت ولی زود گذشت و بابت سلامتیت همیشه نماز شکر بخونی.به امید اون روز🌼🌼🌼

🍁اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🍁

🍁اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم🍁

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728

سلام عزیزم خوبی امیدوارم هر چه زودتر لباس عافیت به تن کنی 

تنها چیزی که برای تو خوبه داشتنه روحیست و تلقین اینکه من خوبم و میجنگم برای سلامتیم 

من دیروز امضاتو دیدم   اما جرات نکردم ازت بپرسم تا اینکه چشمم به تاپیکت افتاد 

میشه بگی چه مشکلی داره و چه قسمتی درگیره

اگر ناراحت نمیشی

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
فردا آخرین جلسه هست .  نکنه  باز ادامه داشته باشه

سلام . خدا شفا دهنده است. ایشالله به حق فاطمه زهرا به حق این روزای عزیز حاجتتو بگیری از خدا. 

خدایا...... آروزهام خاطره شن .....مگه خدا نگفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را..... پس کو پس چرا اجابت نمیکنه.....خدایا مصلحتمو با خواستم یکی کن مرسی❤
چشم عزیزم کی شیمی درمانی داری؟

ی حمد برام بخون وای ریختم بهم . 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ی حمد برام بخون وای ریختم بهم . 

واست یس میخونم عزیزم توکلت بر خدا باشه

مرتب الابذکرالله تطمعن القلوب بخون عزیزم تو دختر قوی و محکمی هستی من شک ندارم بهت دختر خوب

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

عزیزم واست سوره یس خوندم و خدا رو قسم دادم که شفات بده و تو رو به خانوادت ببخشه

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁