2726

فقط غریبه،شیرازی ها همیشه میگن دختر رو باید بدی به غریبه که هم گلِش رو بچینه هم گلابش رو بگیره

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنظر منم غریبه خیلی سخته

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2728
حسنش چیههه 

به نظر من دیگه خانواده ها زیاد دخالت نمیکنن و اینکه اگه دخترعمو و پسرعمو یا.... باشی امکان باردار نشدن و عیب پیدا کردن بچه میشه و اینکه فامیل به نظر من آشناست و تکراریه ولی غریبه ادمای جدیدی وارد زندگیت میشن و این خیلی خوبه  

و سوگند به نامت که تو آرام منی❤علی جانممم❤
به نظر من دیگه خانواده ها زیاد دخالت نمیکنن و اینکه اگه دخترعمو و پسرعمو یا.... باشی امکان باردار نش ...

غریبه چه میدونی کین ؟ زیر و بمش چیه ؟ چه اخلاقایی دارن ؟ چه بیماریهایی تو خانوادشون هست ؟ به نظرم خیلی سخته

غریبه چه میدونی کین ؟ زیر و بمش چیه ؟ چه اخلاقایی دارن ؟ چه بیماریهایی تو خانوادشون هست ؟ به نظرم خی ...

هر کسی نظر خاص خودشو داره

و سوگند به نامت که تو آرام منی❤علی جانممم❤
2706