2726
عنوان

💞گویند ترک عشق و ره عقل پیش گیر💞 مشاعره

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 444 پست
تو مثل مرهم یاسی برای قلب شکسته تو مثل سایبان امیدی برای یک دل خسته تو مثل غنچه لطیفی به رنگ حسرت ...

‌🌷 🌾 🌿

حسرت او نمی‌رود

از دل پاره پاره ام

#فروغی_بسطامی

🌷 🌾 🌿

یک بیت شعر میهمان ما باشید.💞   💚تبریز💚

@اعتصامی    

تا با غم تو، دست در آغوش می شوم
سر تا قدم، ز غصه غزل پوش می شوم

سرشار از شکایت و لبریز از سکوت
آواز بر نیامده ،خاموش می شوم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‌🌷 🌾 🌿 حسرت او نمی‌رود از دل پاره پاره ام #فروغی_بسطامی 🌷 🌾 🌿

سلام 

شما همون مفتون سابقی؟ 😬

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728
این مهم نیست که دل تازه مسلمان شده است که به عشق تو قمر قاری قران شده است باغچه خانه هم از دوری تو ...

🌷 🌾 🌿

زندگی، بی تو پُر از غم شدنش حتمی بود

با تو امّا غمِ من کم شدنش حتمی بود

#امید_صباغ_نو
🌷 🌾 🌿

منم که شهره ی شهرم به عشق ورزیدن 🍃

منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن🌸

حافظ👑

@اعتصامی     

@پیشوولی،     

@12kim    

@پرنسس_رویاهام  

@دخی_شیطوون    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
@اعتصامی     تا با غم تو، دست در آغوش می شوم سر تا قدم، ز غصه غزل پوش می شوم سرشار از ش ...

لــــبِ خاموش نمودارِ دل ِ
پر سخن است...

#صائب_تبریزی

🍂🍊 🍊🍂

سلام  شما همون مفتون سابقی؟ 😬

بله تابلوعععع نیکا😑😑

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
🌷 🌾 🌿 زندگی، بی تو پُر از غم شدنش حتمی بود با تو امّا غمِ من کم شدنش حتمی بود #امید_صباغ_نو 🌷 ...

دوباره زنده شدم بعد از این همه مردن به خانه امده ام بعد از این همه تبعید

دوباره صبح شدم در نهایت یلدا کنار عطر تو ای شکوفه خورشید

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
🌷 🌾 🌿 گفتم چه چاره سازم با عشق چاره سوزت گفتا که چاره آورد این کارها بروزت گفتم که سوخت جانم در ...

تا دل به برم هوای دلبر دارد

افسانه ی عشق دلبر از بر دارد

دل رفت ز بر چو رفت دلبر آری

دل از دلبر چگونه دل بردارد

فروغی بسطامی♡

بله تابلوعععع نیکا😑😑

تو هم یادته؟😬

منم که شهره ی شهرم به عشق ورزیدن 🍃 منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن🌸 حافظ👑 @اعتصامی &nbs ...

گفت : چرا نهان کنی
عشق مرا چو عاشقی ؟

من ز برای این سخن،
شهره ی عاشقان شدم ...

#مولانا

🌱🍀🍀🍀🌱

دوباره زنده شدم بعد از این همه مردن به خانه امده ام بعد از این همه تبعید دوباره صبح شدم در نهایت یل ...

🌷 🌾 🌿

رخسار دلفروزت خورشید بی‌زوال است

پیداست مه که پنهان از شرم آن جمال است

#کمال_خجندی
🌷 🌾 🌿

2706