1874

هوالحبیب

گویند ترک عشق و ره عقل پیش گیر

دیوانه ام مگر  که چنین کار ها کنم ؟!

#فیض_کاشانی

🌱      🌺      🌱

سهم شما یک بیت عاشقانه ی زیبا.

اگر امکان باشه با تگ هاتون پر بازدید کنید.ممنون.

یک بیت ناب میهمان ما باشید.💞

@ketii    

بدوووو بیا برای من یه بیت شعر بگو 🙃

🌸دنیا هستم🌸به جایی رسیدم که دیگه خیلی چیزا واسم مهم نیست....جایی که یکی وقتی دلمو می‌شکنه...مثل آب خوردن میزارمش کنار....جایی که فقط با دیدن بی معرفتیا فقط میگم....(به درک)...... دیگه نه از اومدن کسی ذوق زده میشم.....نه از رفتن کسی ناراحت که بخوام نازشو بخرم که برگرده....بی احساس نبودم....یه کسایی اومدن تو زندگیم که یه سری باورهامو از بین بردن...همونایی که گفتن تو واسه این دنیا زیادی خوبی....آبی پشت سر کسی نمیریزم که برگرده.....هر کی رفت به سلامت.....🥀                                         

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2014

تو مثل مرهم یاسی برای قلب شکسته

تو مثل سایبان امیدی برای یک دل خسته

تو مثل غنچه لطیفی به رنگ حسرت شبنم

تو مثل خنده یاسی و مثل غربت یک غم

راضی نگه داشتنع همع بیماریع ؛ منم ک بیمار نیستم😉 بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊 آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾 یاد گرفتم ک نمیشع ذاتع خرابع آدم ها رو تغییر داد کسی ک ذاتش خرابه خوب بودن و بد بودن براش مهم نیست تنها به فکرع نفع خودشع🐚میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝متعهد به m💙(ناموسا متاهل نیستم😶)
2006
تا بداند که شب ما به چه سان میگذرد غم عشقش ده و عشقش ده و بسیارش ده    

🌷 🌾 🌿

شب كه آرام تر از پلك تو را می بندم

در دلم طاقت دیدار تو تا فردا نیست

#محمدعلی_بهمنی
🌷 🌾 🌿

یاشاسین.

یاشاسین تبریز

🌸دنیا هستم🌸به جایی رسیدم که دیگه خیلی چیزا واسم مهم نیست....جایی که یکی وقتی دلمو می‌شکنه...مثل آب خوردن میزارمش کنار....جایی که فقط با دیدن بی معرفتیا فقط میگم....(به درک)...... دیگه نه از اومدن کسی ذوق زده میشم.....نه از رفتن کسی ناراحت که بخوام نازشو بخرم که برگرده....بی احساس نبودم....یه کسایی اومدن تو زندگیم که یه سری باورهامو از بین بردن...همونایی که گفتن تو واسه این دنیا زیادی خوبی....آبی پشت سر کسی نمیریزم که برگرده.....هر کی رفت به سلامت.....🥀                                         
از اتش سودای داند من و داند دل  دردی که نمی بینی داغی که نمیدانی

🌷 🌾 🌿

گفتم چه چاره سازم با عشق چاره سوزت
گفتا که چاره آورد این کارها بروزت

گفتم که سوخت جانم در آتش فراقت
گفتا که کار خامست باید جفا هنوزت

#فیض_کاشانی
🌷 🌾 🌿

این مهم نیست که دل تازه مسلمان شده است که به عشق تو قمر قاری قران شده است

باغچه خانه هم از دوری تو بس که غم خورده و لاغر شده گلدان شده است

تو مثل مرهم یاسی برای قلب شکسته تو مثل سایبان امیدی برای یک دل خسته تو مثل غنچه لطیفی به رنگ حسرت ...

‌🌷 🌾 🌿

حسرت او نمی‌رود

از دل پاره پاره ام

#فروغی_بسطامی

🌷 🌾 🌿

@اعتصامی    

تا با غم تو، دست در آغوش می شوم
سر تا قدم، ز غصه غزل پوش می شوم

سرشار از شکایت و لبریز از سکوت
آواز بر نیامده ،خاموش می شوم

راضی نگه داشتنع همع بیماریع ؛ منم ک بیمار نیستم😉 بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊 آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾 یاد گرفتم ک نمیشع ذاتع خرابع آدم ها رو تغییر داد کسی ک ذاتش خرابه خوب بودن و بد بودن براش مهم نیست تنها به فکرع نفع خودشع🐚میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝متعهد به m💙(ناموسا متاهل نیستم😶)
‌🌷 🌾 🌿 حسرت او نمی‌رود از دل پاره پاره ام #فروغی_بسطامی 🌷 🌾 🌿

سلام 

شما همون مفتون سابقی؟ 😬

این مهم نیست که دل تازه مسلمان شده است که به عشق تو قمر قاری قران شده است باغچه خانه هم از دوری تو ...

🌷 🌾 🌿

زندگی، بی تو پُر از غم شدنش حتمی بود

با تو امّا غمِ من کم شدنش حتمی بود

#امید_صباغ_نو
🌷 🌾 🌿