2726

یه خواهر شوهر دارم خ خوب و دوست داشتنی و مهربونه

تقریبا دوران عقدمون باهم بود 

عروسیمونم با دوسه ماه اختلاف

باهم حتی کلاس میرفتیم برای گواهینامه

منتها از من ۱۰ سال بزرگتره

من دوماه پیش به علت اندومتریوزی که دارم عمل پانکچر انجام دادم و ۷ تا جنین فریز کردم

اونایی که تواین پروسه ان فقط میدونن چه زجرایی میکشیم هی امپول هی قرص هی سونو

حالا نه اینکه از بارداری اون ناراحت بشماااا

هیییچکسم نمیدونه یه سال و نیم تو اقدامم و جنین فریز کردم

ولی امروز  اومد برام داستان اینو میگفت که چه جوری فهمیده بارداره و اینا

گفت ماه اول لک دیدم با خودم گفتم مگه میشه ماه اول به این زووودی و اینا

اخه سنشم پایین نیست

دنیا رو سرم خراب شد

حس اینکه بابار اول باراار شده و من یکسال تموم باهربار پریودی اشک میریختم و افسرده میشدم بعدشم کلی درد و امپول 

من سنم کمه واقعا ولی خب خداخواسته من اینطور باشه سرنوشتم😥😥😥😔😔😔

ماه بعد ان شاء الله قراره برم برای انتقال توروخدا دعا کنید مثبت بشه و جواب بگیرم

به خدا سنم کمه اما به خاطر غصه و ناراحتی خ رنج میکشم

مگه میشه ادم این همه باردار و بچه دور و برش ببینه و هوایی نشه😭

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مث توم بهاطر بچه.حس میکنم ازدورن نابود شدم .کسی هم ادمو درک نمیکنه

اخ گفتی

امروز همه خوشحال ولی قششنگ یه غم سنگین قلبمو فشار میداد و بغض گلومو چنگ میزد

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼

عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن خودت میگی ده سال بزرگتره این کم نیست بعدم اونکه نمیاد راستشو ب شما بگه ک بار اول اقدامم بوده یا نه ایشالا توام انتقال میدی و باردار میشی منم با انتقال باردار شدم برات دعا میکنم ایشالا دامنت سبز بشه

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
ان شالله هر چه زودتر دو تا کوچلوی ناز بغل کنی من یه حس قوی دارم😘😘

ان شاء الله عزیزممم

خدا از ته دلت بشنوه

دعا کن برام

دنیا دیگ جای قشنگی نیستااااااا امیدوارم ب خواستت برسی ولی خب بنظرم زیادم حرص نخور

ناامیدی ادمو داغون میکنه تو هرشرایطی آدم باید امیدوار سرزنده و تو حال زندگی کنه فکر اینده ادمو داغون میکنه

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن خودت میگی ده سال بزرگتره این کم نیست بعدم اونکه نمیاد راستشو ب شما بگه ک ...

ممنون عزیز دلم 

پیامت خ خوب بود واقعا دلگرمم کردی

شما کی انتقال دادی و چند سالگی؟؟

سعی کن صبرو تحملتو زیاد کنی

منم بعد ۴ سال نازایی و ی انتقال منفی طبیعی باردار شدم

تو این ۴ سال خواهرا و خواهرشورا خودمم زایمان کرده بودنو واسه همشون رفتم بیمارستان

حتی اونی ک بعد من هم ازدواج کرده بود بچه داشت

ولی خوب دقیقن بعد انتقال منفی ک خودمو سرگرم کرده بودمو شادو شنگول بودم و فکر بارداری نبودم باردار شدم

♥️💞
2706