2737
2734
عنوان

کودک دو رگه😭

2462 بازدید | 131 پست

سلام خانما شوهرم عربه بعد با دخترم همش عربی صحبت میکنه تا جایی که دخترم کلا فارسیو فراموش کرده هرجا بریم عربی حرف میزنه و این کلافم کرده😭 بارها بخاطر این موضوع بحثمون شده و حتی ب جاهای باریک کشیده شده اصلا قانع نمیشه چیکار کنم دخترم عربی حرف نزنه؟ 

خوبه ک دورگه

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم کودک براحتی میتونه دو زبانه بشه 

در طول روز حتما کارتون فارسی بذار، باهاش فارسی حرف بزن، حتی اگه عربی جواب داد

باهاش به فارسی بازی کن

البته عربی هم گاهی اوقات قاطیش کن تا باهات بتونه حس نزدیکی و ارتباط پیدا کنه

تو باهاش فارسی حرف بزن نگران نباش دخترت داره تو جایی زندگی میکنه که همه فارسی صحبت میکنن خودش کم کم یاد میگیره 

فقد توام باهاش فارسی حرف بزن اونم عربی حرف زد تو جوابشو فارسی بده 

شما کجایی هستین ؟

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
خب بچه 3 ساله گیج میشه یا آخر با لهجه میگره مث باباش

اون موقع که ازدواج کردی نمیدونستی که شوهرت عربی حرف میزنه؟ معلومه به بچه اش هم یاد میده

تهشم به یک مرد عرب شوهرش میده 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706