2733
2734

بچه ها من خيلي دل نگراني دارم واسه اين سقط دو روز پيشم الان خونريزي دارم ولي كم لخته خون ازم مياد ب رنگ سياه و كوچيك كوچيك ولي دو ساعت پيش ي لخته تقريبا يكم بزرگتر از قبليا اومد بنظر خودم ك بزرگ بود يعني اينا چي ان من پنج هفتگي سقط كردم فقط كيسه اب و كيسه زرد بوده جنيني نبوده حالا دوستم ميگه سايد بقاياي بند نافه يعني درست ميگه والا استرس گرفتم تا موقع ايي ك برم سونو 😣😣😣

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره اين لخته ها استرسمو بيشتر كرده

نگران نباش. تجمع خون قاعدگیت و ضخامت رحمت اینا همه با ختم بارداری بیرون میریزن. رحمت داره تمیز میکنه خودشو. سعی کن

نزدیکی نکن تا ۴۰ روز

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
نگران نباش. تجمع خون قاعدگیت و ضخامت رحمت اینا همه با ختم بارداری بیرون میریزن. رحمت داره تمیز میکنه ...

يعني اين بند ناف و اينا ك ميگن نيست ازم دفع شده؟؟

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)
ن بابا مگه چقدره اندازه ش  دیگه کلا خونریزی میکنی و میاد بیرون

الان چند تا تاپيك ميخوندم ميگن تا ٤٠ روز همين خونريزي و لخته مياد يعني درسته؟؟بعد دكتر من ميگف اگ واسه سونوت اومدي بقايا داشت بايد كورتاژ كنم برات خيلي ام رو كورتاژ تاكيد داره نميدونم والا خيلي ميترسم بقايا داشته باسم نميخام كورتاژ شم😔😔يعني اگ خداي نكرده بقايايي باشه نمبسه با قرصي چيزي دفع شه اخه من جنين نبوده ك كورتاژ بشه 😣😣

﮼پناهِ‌منی♥️(الله)