2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از خانواده همسرت پیش همسرت بد نگو

به همسرت و نیازهاش اهمیت بده

توی خونه کاری نکن عصبی بشه و فراری باشه

و خیلی کارای دیگه 

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

من سیاستی ندارم واقعا ازاولم خانواده شوهرم منو نمیخاستن ولی شوهرم پافشاری کرد و بزور اومدن خیلیم پشت همسرم بودن ازلحآظ مالی ولی هنوزم ازمن بدشون میاد توجمع ضایعم میکنن همشونم حالا بافرهنگن ولی بامن جور نیستن ولی شوهرم دوسمداره باتموم این چیزا

2738

به خودت برس مهمترینش اینه 

باهاس دعوا نکن بذار باهات درد دل کنه از خانوادش بد نگو 

بهش گیر نده 

غر نزن دعوا نکن مشکلی داری با قربون صدقه در شرایط خوب بگو 

فوش نده داد نزن 

اگر اون اینکارو کرد سکوت کن که هم اتیشش بخابه هم بحث ادامه پیدا نکنه که خدایی نکرده غرورت نشکنه

عزیزم به نظر من شخصیت و ذات مرد باید خوب باشه .. تو میتونی با سیاست یه مردی که ذاتش بده و شخصیت نداره رو یه مدت کوتاه کنار خودت نگه داری  ولی از یه جایی به بعد دیگه سیاستت جواب نمیده ...

همه چی به اخلاق و شخصیت طرفت بستگی داره 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
نمیشه بد نگفت از خانواده همسر وقتی ادم بدی میبینه

من بدی میبینم ولی پیش همسرم نمیگم و هر بدی هم کنن وقتی همسرم باهامه به روشون میخندم

و اینطوریه که همسرم همیشه طرف منه😉

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2706