2733
2734
عنوان

به نظرتون این علائم مال چه جنسیتیه؟باتجربه هاش بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 109 پست

هیچ کدوم دلیل نمیشه من بی اشتها بودم اما خیلی پوستم و خودم کلا قشنگ شده بودم چیز خاصی نه دوس داشتم نه بدم میومد فقط گوشت تو غذا مثلا قیمه قورمه ابگوشت🙄بچمم چپ بود و پسر بود 

پسرم زندگیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ولی بچه شیر نده پوکی استخوان میگیری دور از جون،الان فقط به خودت برس وزن کم نکنی دیگه

نمیخوام بدم طفلی وابستس خودمم کلافه شدم بی انرژیو داغون ابنم ک شیر میخوره رمق میره از تنم

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2731
تا حلا سنو ندادم قرار ۱۸ هفتگی برم سنو شماچند هفته هستید 

سونو ان تی نرفتی فقط انومال میری؟

نمیدونم حسابش از دستم در رفته تاریخ زایمانمو گفت ۱۴ مرداد تا ۵ مرداد ولی من سزارینم

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2738
چه جالب نشنیده بودم 😂

منم دیدم مامانم اینا میگن و همیشه هم درست درمیاد خدایی

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
سونو ان تی نرفتی فقط انومال میری؟ نمیدونم حسابش از دستم در رفته تاریخ زایمانمو گفت ۱۴ مرداد تا ۵ مر ...

اسی چن هفته ای ان تی نرفتی؟ معمولا بچه شیر به شیر همجنس میشن

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍
خودت چی دوس داری؟ منم نصف علائم‌تورو دارم اما نی نی سمت راستمه از شیرینی جات هم‌خوشم میاد ولی از غذ ...

من هردورو دوس دارم اگ دختر باشه برای بچم خوبه اگ پسر باشه دیگ از شر زرای مفت خانواده شوهرم راحتم

ولی کلا دیگ دلم بچه نمیخواد حاملگیام سخته

نمیخوام بدم طفلی وابستس خودمم کلافه شدم بی انرژیو داغون ابنم ک شیر میخوره رمق میره از تنم

حق داری هورمونا خودش باعث بیحالی میشه شیر دادنم مزید بر علت یواش یواش کمش کن طفلی اذیت نشه

هر چیز که در جستن آنی آنی!
2706