2733
2734
عنوان

من زیادی عجیبم؟😂🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل اینکه ازدواج کنم چون بیرون نمیومدم جز برای سرکار ابجی میگف تو تا اخر عمر مجرد میمونی😐چون هیشکی ...

اتفاقا بیرون چیزی نیس که 

😂 

من زندگیم قبل و بعد کرونا تغییری نکرده چون علنا تو دو تا برهه هم همینجوری خونه می موندم😂😁😎✋

2728
سلام علیکم 🤦‍♀️😂امضا نمیخواین 

نه خودتو میخام😂

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
منم دقیقا مثل توام حتی بیشتر وقتا ناهارو تو اتاق میخورم یعنی همش تو اتاقمم گاهی پیش خانواده خیلی از ...

زیادی درون گرا هستی😂

من بیرون نمیرم چون خیلی حوصلم سر میره نمیدونم چرا 😂

2738

من جدیدا از تنهایی خدشم میاد نمیدونم چرا

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

منم همینم...حوصله بیرون رفتن ندارم مامانم میگه اینقد تو خونه‌ای نمیری بیرون فردا پس فردا بدنت خشک میشه از بی تحرکی🤣🤣🤣

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

اسی بخدا دقیقااااا منم عین توام موندم بقیه چه جوری دوس دارن برن بیرون من حتی دوس ندارم کسی بیاد خودم فقط خودم باشمو گوشیمو تنهاییم وای چقدر لذت بخشه

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2706