2737
2734

سلام دوستان

گروه‌ تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه

ختم قرآن بصورت سوره به سوره هم فوق برنامه گروه خواهیم داشت‌به زودی.

شرکت در ختم‌ اختیاریه.

تل گرام @quraan_gp

هر روز ازصبح تا آخر شب وقت داریم سهم اون روزمون رو بخونیم. اجباری نیس کجا رو بخونیم و چقدر بخونید.فقط بخونیم.

حالا سهم یکی ممکنه نذر چند صفحه باشه که مال خودشه و باید خودش بخونه.یا مثلا خودش روزانه قران میخونه و میترسه این عادت رو رها کنه.مثلا من ۳ ختم قران نذر کردم هنوز توی اولی  در جا میزنم و تنبلی میکنم.(به لطف گروه ختم دومم)

تل گرام @quraan_gp

حالا فلسفه گروه:اینجا چت نمیکنیم.گروه فقط برای خانوماست😍

فقط با یه علامت ✅بگید که مثلا یه صفحه یا یه جزئی که با خودتون قرار گذاشته بودید بخونید رو  امروز خوندید.همین!

تل گرام @quraan_gp

گاهی هم ختم قران دسته جمعی داریم.قبل تلاوت سوره رو اعلام بفرمایید که‌انشالله تکراری خونده‌ نشه.شرکت در ختم قرآن اختیاری هست.

انشالله عادت قران‌ خوندن از سرمون نیفته.حتی اگر یک صفحه باشه.

التماس دعا

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

الان من کجا رو بخونم..؟ خودم باید انتخاب گنم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
الان من کجا رو بخونم..؟ خودم باید انتخاب گنم

تشریف بیارید گروه.اونجا لیست سوره ها هست.از لیست سوره های باقیمونده هر کدوم‌ مایل بودید انتخاب میکنید.باز هم ختم خواهیم داشت.منتظرتم عزیزم

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشریف بیارید گروه.اونجا لیست سوره ها هست.از لیست سوره های باقیمونده هر کدوم‌ مایل بودید انتخاب میکنی ...

عزیزم من تلگرام ندارم..واتساپ دارم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
عزیزم من تلگرام ندارم..واتساپ دارم

سوره زمر رو بنویسم به اسم شما؟ میخونید؟

سوره زمر رو بنویسم به اسم شما؟ میخونید؟

بله بنویسد..التماس دعا..تاکی وقت دارم بخونم؟

2738
بله بنویسد..التماس دعا..تاکی وقت دارم بخونم؟

قبول باشه.التماس دعا.یک هفته جانم

استتارتر خدا خیرت بده هر وقت ختم داشتی صدام کن . دلم میخواد قران بخونم . برای فردا هم داری ؟

۳۰ برداشته شده

تشریف بیارید گروه.

لیست رو ببینید.مرتبا انشالله ختم سوره به سوره میذاریم

من تلگرام ندارم

خب شما مایلید سوره فاطر رو تلاوت کنید؟ یک هفته هم مهلت دارید

لطفا اسمتون بفرمایید ثبت کنم

پس از جز ۱ شروع کنم سوره بقره . اگر نه خودتون برام تعیین کنید

عزیزم ختم ما وسطاش هست‌.هر سوره یکی‌.الان فقط ۱۲ سوره باقیمونده.سوره فاطر خوبه؟

2706