2733
2734
عنوان

اسم پسر خيلي قشنگ...

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 36 پست
اره عزیزم من خودم شاهان تیوان اینارم دوس دارم

شوهرم نظرش رو شاهان... قشنگه بنظرم ولي تا وقتي كه وقت داريم ميگردم دنبال بهترش😂😂

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عاشقشم ولی همسرم میگه نه

من به شوهرم گفتم سپنتا خوبه؟ خنديد گفت سه پَن تا= ١٥ تا😂😂😂😂

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2731
اسم یه شخصیت تاریخیه،معنیش رو نمیدونم

منم اسم پسر اولم رهام... يعني پرنده ي شكست ناپذير،،، اسم يكي از شخصيت هاي شاهنامه هم هست

2738
ارسام ارشیا ادرین ارشام رایان رادوین رسام روهام ساتیار ساشا سامیار. کیاراد. فواد مانی

رسام قشنگه،،، به رهام مياد، معنيشو ميدوني گلم؟

اوه شت شوهر منم همینو گفت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

از دست اين مردا،،، مثلا من واسه اولي سروش دوست داشتم گفت بعدا بچه ها صداش ميكنن سه گوش، راستين هم دوست داشتم گفت يهو بگو آستين😂😂😂

رسام: رسم کننده روهام:پرنده ای که شکار نکند

رهام اسم پسر اولم هستش، معنيش پرنده ي شكست ناپذير، رها، آزاد، قطرات لطيف باران، باران نم نم،در اوستايي شراب باشكوه،يكي از شخصيت هاي شاهنامه

2706