2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای من بدتر توام.. رفتم دکتر بهم متفورمین داد دارم استفاده میکنم.. خیلی موهام کم پشته کچل شدم دیگه.. بدبختی اینکه توی اقدام هم هستم.. خاهشا چیزی پیدا کردی فمیدی ب منم بگو 

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
نه والا منم تنبلی تخمدان دارم درست بشو نیست ... شماهم چاقین؟؟؟ و موهای زایدتون زیاده و پریودتون نامر ...

نه من هم پریودم مرتبه هم کرنم نرماله هم موی زائد ندارم فقط موهام وحشتناک داره میریزه .پریود که میشم سه برابر میشه ریزشش 😢

خواهرم چندین سال دارو میخورید هر دارویی که دکتر میداد خوب نمیشد ولی این رژیم که گرفت و ورزش کرد الان 2ماه پشت هم خود به خود پریود میشه  هر ماه خداروشکر جوشم نمیزنه موهاشم نمیریزه کمتر شده ریزشش درواقع

مال من که فقط ریزش شدید مو بود 

من پریود نامنظم دارم ... ریزش موهم که کلا داشتمو دارم ولی خیلی شدید نیست ... چند روزیه زیر شکمم خیلی درد میکنه ...

میتونه تنبلی تخمدان باشه ب نظرت ؟؟؟😪

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
خواهر من خوب شد با رژیم کتوژنیک و ورزش قند و کربوهیدرات صفر کن به جاش همه چیز میتونی بخوری قند و نان ...

پس چي ميخورد؟ من لاغرم اگه اينارم نخورم هيچي ازم نميمونه

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
پس چی بخوریم اخه😢

خامه میتونی بخوری حبوبات چربی و گوشت قرمز و مرغ و ناهی و سالاد و سبزبجات مغزیجات و میوه صیفیجات و انواع چربی و روغنتم اگه میتونی عوض کن زیتون و کنجد استفاده کن  همه چی جز کربوهیدرات

من پریود نامنظم دارم ... ریزش موهم که کلا داشتمو دارم ولی خیلی شدید نیست ... چند روزیه زیر شکمم خیلی ...

ببین پشت گوش ننوداز من علائم خفیف داشتم اصلا توجه نکردم.تا اخرش ترکید دیگه.برو میگیری کن 

2706