2737
2734
عنوان

کیا اولین تجربه ی بارداریشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 52 پست
ب سلامتی بغلش کنی.پسر معمولا اینطوریه دخترعمه منم انگار ن انگار باردار بود اصلا فقط چیزای ترش دوست د ...

اخ منم فقط چیز تررررش و کباب بره و کله پاچه

انشاا.. به خوشی و سلامتی مامان بشی

سالم باشه جنسیت اصلا مهم نیست

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ منم فقط چیز تررررش و کباب بره و کله پاچه انشاا.. به خوشی و سلامتی مامان بشی سالم باشه جنسیت اصل ...

من اصلا شکمو نبودم وزنمم زیادنیست ولی انقدر ویاردارم هرروزیه چیزی😐خودم خجالت میکشم

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌
2728
من اصلا شکمو نبودم وزنمم زیادنیست ولی انقدر ویاردارم هرروزیه چیزی😐خودم خجالت میکشم

ببین من انقد گشنه ام میشد که نگو هنوزم همینطورم

ولی اصلا وزن اضافه نکردم اصلا

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
ببین من انقد گشنه ام میشد که نگو هنوزم همینطورم ولی اصلا وزن اضافه نکردم اصلا

منم خییییلی گشنه م میشه یعنی یه جوری که روم نمیشه حالا من ماه های اولم نمیدونم بعدا چجوریه هنوز که هیچ تغییری نکردم.همه چی نرمال باشه برای جنین آدم اضافه وزن زیادی نداشته باشه خیلی بهتره

2738
خب خدا رو شکر .امشب با خیال راحت میخوابم غروبم میرم بیرون دور دور چند روزه میترسیدم باردار باشم همش ...

به وقتش قسمتت میشه عزیزم

ممنونم ازت .راستش ما خودمون تصمیم بارداری نداریم اینم دیگه شکمون رفته بود ب بارداری ناخواسته ! انشاا ...

انشالله هرموقع خودتون دوست داشتید خدا یه نی نی خوب نصیبتون کنه مراقب خودت باش

2706