2737
2734
عنوان

۳۰سالمه..دارم دیوونه میشم‌‌.حس میکنم دارم به مرگ نزدیک میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 87 پست
برای منم تیرگی و گودی  کم بودزیاد نبود . خیلی خوب شد و خیلی راضی هستم.اصلا درد نداشت حتی یذره ه ...

فیلر چبه؟خواهش میکنم توضیح بده.من ارثی زپدور چشام سیاهه .خوب میشم؟با چند جلسه؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفات به سنت نمیخوره...درکت هم ماشالله از سنت بیشتره..موفق باشی عزیزم

لطف دارین 

از الطاف داشتن والدینی هست که هیچ وقت فکر نکردن بصرفا یه رقم به دو رقم سنشون اضافه میشه

2728
مبارک تون باشه برای من بخاطر رژیم و خستگی تیره شده حتما می‌خوام بزنم ولی نگرانم نکنه پف کنه مثل مال ...

ی کوچولو ورم کرد ولی خوابید ورمش برو پیش متخصص خود دکتر برات انجام بده چیزی نمیشه

فیلر چبه؟خواهش میکنم توضیح بده.من ارثی زپدور چشام سیاهه .خوب میشم؟با چند جلسه؟

تزریق ژل فک کنم ب زیر چشم ...ولی واقعا عالی شد زیر چشمام من بهش گفتم از زیر چشمم ک یکم گود خوشم نمیاد دکتر بهم گفت اینکارو انجام بده .من دراصل برای ریزش مو رفتم پیش دکتر ولی هم بوتاکس کردم هم زیرچشممو تزریق کرد😂

2738
تزریق ژل فک کنم ب زیر چشم ...ولی واقعا عالی شد زیر چشمام من بهش گفتم از زیر چشمم ک یکم گود خوشم نمیا ...

تزریق زیر چشم بعدها عوارض نداره؟کوری؟سرطانو؟مرگ زودرس؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
تزریق ژل فک کنم ب زیر چشم ...ولی واقعا عالی شد زیر چشمام من بهش گفتم از زیر چشمم ک یکم گود خوشم نمیا ...

چقدر شد عزیزم؟منم ۳۰ رو رد کردم زیر چشمام مدتیه گود رفته

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
سلام یکم درکش سخته اما من ک ۳۱ سالمه بهتون میگم ادم یهو پیر نمیشه بخصوص اگر ورزش کنه شاداب باشه و عا ...

اسم کتاب همینه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706