2733
2734
سیدرال میدم .... میگن که سیاه نمیکنه مثل بقیه داروها با قاشق میریزم دهنش

عزیزم حواست باشه سیدراا اهنش کمه باید دوبرابر بدی🌷

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچم حالش بد شد ندادم.سیدرال گرفتم حالشو بد کرد اونم.

دلمم نمیخواست دندوناش سیاه بشه.کلا با چیزا طبیعی و پرخاصیت تقویتش کردم.ازمایشم ازش گرفتم خداروشکر  مشکلی نداره بچم.

خیلیا میگن الکیه .بوده بچه ای که کامل خورده اخرم فقر اهن داشته .برعکسشم هست.فک میکنم بیشتر ارثیه این چیزا

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2728
سلام مهربونا میشه دعام کنید دلم گرفته😔😔 شما دعام کنید به بی بی فاطمه زهرا بگین این دوست نی نی شا ...

به امییید خدا عزیزم.انشالله حاجت روا بشی به حق علی اصغر.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2738
دهنشو کااامل میبنده

لیپوزوفر بگیر براش خیلیم گرون نیس

منم دادن قطره اهن ب دخترم برام شده بود کابوس اینو گرفتم رااااحت میخوره تازه دوباره ام دهنشو باز میکنه میخواد

درجستجوی راهی برای رسیدن ب آرزوهامم😍🕊
الان یکسالشه ۲۰ قطره میدم . کمه یعنی ؟ 

اره عزیزم باید دوسیسی بدی 

روشو بخون نوشته ۷میلی گرم اهن در هر میلی لیتر!

بدن بچه ۱۵میلی گرم اهن نیاز داره در روز  

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔