2726

دیگه اونجا نرو!!  نه فشاری نمیاره  

برای منم همین طور بود!!  فشار می داد دلم تا چند ساعت درد گرفته بود!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمی‌دونم مال منم محکم فشار داد🤔

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.
2728
دردم میگرفتا

بله مخصوصا اولین سونوی غربالگری درد داره،،،،چون جنین کوچیکه وبا فشاری که به رحم وارد میکنن محل دقیق جنین وبررسی اندام های تشکیل شده رو انجام میدن وبنده توصیه میکنم حتما برای سونو هاتون به متخصص سونوگرافی مراجعه کنید نه مطب دکتر زنان

ما ملت امام حسینیم💚💚
بله مخصوصا اولین سونوی غربالگری درد داره،،،،چون جنین کوچیکه وبا فشاری که به رحم وارد میکنن محل دقیق ...

من ۳۴ هفته ام

جنین بزرگه 

میترسم به جنین خورده باشه

مرنج و مرنجان
مرکز سونو بود دکترای سونو 

اتفاقا معروف ها بدترند. خیلی به خودشون مغرورند و خودشون همه چی تموم می دونند!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
من ۳۴ هفته ام جنین بزرگه  میترسم به جنین خورده باشه

عزیزم استرس نداشته باشین کسی که این کار رو انجام میده مهارت لازم رو داره،تو این هفته های بارداری چون جنین رشد کرده وشکم ورحم متورم شده،،،،با کوچیکترین فشار به محیط واطراف رحم درد زیادی متوجه میشین وطبیعی هست ،،،،میتونین از این به بعد جای دیگه سونوهاتون رو انجام بدین تا نگرانیتون کمتر بشه

ما ملت امام حسینیم💚💚