2737
2734
عنوان

اگه ی دوست قدیمی داشتین ک ...

284 بازدید | 27 پست

اگه ی دوست قدیمی داشتین ک موقع تنهایی ک نیاز خودش فقط میومد سمتتون چیکار میکردین ؟ 

ینی موقع ناراحتیش باشما اروم شه فقط 

اما موقع خوشحالیش اصلا نشناستت 

و دوست ۶ سالت

و من خیلی دوسش دارم اما بی معرفته جفتمونم دختر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم وقت خوشحالیم نمیرم سمتش و کلا ازش فاصله میگیرم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

دارم بهش اهمیت نمیدم مهم نیست😏😏

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
نمیگم ولش کن دوستی ک دوستش داری خیلی برای اوم با ارزشه با همه ی اخلاقای مزخرفش

اون دوستای دیگه ای دارع وقتی حالش خوبه با اوناس 

تورو فقط برا درددل میخاد

مورد بوده 

گذاشتم کنار  خودمم آرامش فکری دارم الان 

ارتباطمو خییلی کم کردم در صورتی ک قبلا هر روز باهم حرف میزدیم الان شاید ماهی یبار یه پیام یادکلیپی بفرستیم همین

دوستم همینطور بود موقعی ک بهش نیاز داشتم نبود ول هروقت میخواس بودم این رفتارش ادیتم کرد و قیدشو زدم 

شماهم قیدشو بزن چون براش مهم نیستین

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

من یه دوستی داشتم موقع کتاب درسی خواستن فقط پیام میداد بعد ۷سال دوستی گذاشتمش کنار اگه رفیق بود گاهی حالمو میپرسید نه فقط موقع نیاز😐

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706