2737
2734
عنوان

مثلا چی میشه

58 بازدید | 3 پست

مثلا چی میشه اگه من بمیرم         بخدااا هیچییییی

خداااااا خسته شدم دیگه😭😭😭

از این وضیعت که نجاتم نمیدی حداقل بذار بمیرم😔

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

وااا..میگذره گریه نکن....ناشکری هم نکن...خداحواسش ب همه چ هس...

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
وااا..میگذره گریه نکن....ناشکری هم نکن...خداحواسش ب همه چ هس...

نمیگذره بخدا نمیگذره

مگه یه ادم چقدر ظرفیت داره واسه درد و مشکل ؟

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگذره بخدا نمیگذره مگه یه ادم چقدر ظرفیت داره واسه درد و مشکل ؟

خداک درد و بده درمونشم میده...نمیدونم مشکلت جیه... ولی عجله نکن حتما حکمتی هست....مشکلات رو همه دارن نمازبخون قران بخون دلت ارومشه

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2731