2737
2734
عنوان

کیا قبل از ازدواج عاشق شخص دیگه ای بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 76 پست
اره ولی حسی ندارم منه خاک برسر هنوز دلم گیر اون ادمه ای خدا بسه دیگه 😭مجنون دارم میشم 

وای خدا کمکت کنه و مهرشو از دلت ببره بیرون خیلی سخته من که گفتم دیگه ازدواج نمیکنم قید ازدواجو زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس با این اوصاف و خوندن این تاپیک فهمیدم همون مجرد بمونم بهتره 🙁 مث این ک فراموش نمیشه

عزیزم بعضی چیزها هست آدم تا آخر عمرش فراموشش نمیشه یکی عشق اول یکی خیانت شوهرت تو ازدواج نکنی دردی رو دوا نمیکنه 

زمان همه چیز حل میکنه  گام دوم فکر کردن به خوبیها همسر فعلی تونه  و فکر کردن به بدی های ...

خب آدم نمیتونه ریسک کنه بره ازدواج کنه که شاید یه زمانی شخص قبلی رو فراموش کنه

2728
خب آدم نمیتونه ریسک کنه بره ازدواج کنه که شاید یه زمانی شخص قبلی رو فراموش کنه

فکر کردم متاهلید 

نه عزیرم ریسک نکن 

ولی زمان حلش میکنه 

سرت رو گرم کن 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
عزیزم بعضی چیزها هست آدم تا آخر عمرش فراموشش نمیشه یکی عشق اول یکی خیانت شوهرت تو ازدواج نکنی دردی ر ...

ازدواج کنم دلم پیش یکی دیگه باشه؟ بیچاره شوهر آیندم ، حرف شما متین ولی مجرد بمونم بهتره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
عزیزم بعضی چیزها هست آدم تا آخر عمرش فراموشش نمیشه یکی عشق اول یکی خیانت شوهرت تو ازدواج نکنی دردی ر ...

اخه آدم ازدواج کنه یه عذاب وجدانم به دردات اضافه میشه خیلی سخته آدم دست همسرشو بگیره و شخص دیگه ای رو تصور کنه

2738
اخه آدم ازدواج کنه یه عذاب وجدانم به دردات اضافه میشه خیلی سخته آدم دست همسرشو بگیره و شخص دیگه ای ر ...

ببین گلم در اون حد نمیشه که تو راه بریو یاد اون باشی ولی یه کم ناراحت باشی یا تنها باشی‌ البته بگم اگه شوهر آیندت خوب باشه خیلی کم به یادش میفتی 

فراموش کردن حسم به کسی‌که ۷ سال تو زندگیم بود ۲و۳ ماه بیشتر طول نکشید چون جونم رو به لبم رسونده بود

منم ۷سال تو زندگیم بوده تا پای خواستگاری هم پیش رفتیم نهایت نامردی رو کرد ولی منه حمق چرا هنوز دوسش دارم نمیدونم

ازدواج کردی شما؟هنوز اون شخصو دوس داری؟

بله ازدواج کردم عاشق اون بودم واقعا از ته قلبم دوسش داشتم دیگه هم اون حسو تجربه نکردم همسرمو دوس دارم ولی به اون شدت نه البته اون موقع هم خام بودم و واقعا طرفم یه آدم اشتباهی بود دیگه دوسش ندارم ولی فراموشم نمیشه

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706