2733
2734
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
بچه اسمش روشه ولی دلیل نمیشه‌که‌شما بهش یاد‌ندین که‌کجا باید بیشتر شیطونی کنه‌کجا‌ارامتر باشه 

بچه 1 سال و مثلا 2 ماهه چجوری بهش بفهمونن که کجا اذیت کن کجا نکن مثلا؟؟؟؟چی میگی شما عایااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی ها به دختراشون مهمون داری یاد ندادن که فقط بلدن جهیزیه بخرن بزنن تو سر ملت من وقتی مهمونم بچه ...

چقدررر حرفات و کارات بدلم نشست.احسنت به شما که همچین شخصیت عالی دارید

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
واس همه کسایی ک از بچه و شیطنت های بچگانه بیزارن متاسفم یکی میگه بدونیم طرف بچه شیطون داره الکی میگ ...

بچه های من نه سوم میخورن، نه ژله، نه پفیلا

فقط عاشق کته سفید هستند ،یعنی ناراحتم از عادت غذاییشون

ولی توپ دوست دارند

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728
من هر مهمونی میاد خونم اصلا خجالت میکشم به بچش چیزی بگم خوب شیطونی میکنن خرابکاری هم میکنن البته😑 و ...

دقیقا عین من بچه های من حق شیطونی تو خونه کسی ندارن اما جاریم یه پسر ۱۱ساله داره اونقدر تخس وبی تربیته نگو حتی یه بار رفته بود از تو کشو لباس خوابمو برداشته بود پوشیده یهو پرید وسط اتاق مردمو زنده شدم ازخجالت حالا جاری برگشته میگه ماشالا پسرم خیلی کنجکاوی  میکنه😁😁

حالا قیافه من😳😳😳

شوهرم😖😖😖

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀
اون یکی برادر شوهرمم اونجا بود پسرم دست به بچه شون میزد تا بازی کنن اون برادر شوهرم که خونه شون مهمو ...

چراااا چرااااچراااااا هیچی نمیگفتیییی؟ اگه دستم بهت میرسیدموهاتو میکشیدم از حرص.مردم واسه بچت اینقد مظلوم واقع شدهههه

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
دیگه نمیرم همونجا هم بغض کرده بودم به روی خودم نیاوردم

چه پررووووووویی اسی

بچتو کنترل کن 😐😐😐😐 واقعا بعضی بچه ها خیلی رو اعصابن بدتر از اون پدر و مادر بیخیالشونن.... اه

2738
انقد بدم میادازاین جورآدمااا 😖آدم فک میکنه ببخشید نجسه😐

ربطی ب نجس بودن نداره میترسن خراب کنه والا دیشب بچه های جاریم اومدن خونمون به همه چی دست میزدن از روی میز عسلی بالا میرفتن درجه یخچالمو دستکاری کردن دستای کثیفشونو میمالیدن همه جا کلی رو فرش اشغال ریختن شاید باورت نشه فقط یک ساعت اومده بودن و رفتن منم چیزی نمیگفتم فقط حرص میخوردم یکم ادم صابخونه رو درک کنه من اصلا دوس ندارم کسی ک بچه کوچیک داره بیاد خونم یعد اینکا رفتن همه جارو دستنال کشیدم جارو کردم تو یک ساعت خونه رو ترکوندن

بزار یه چیزی بهت بگم من یه داداش داشتم شیطون بود قشنگ ۳ سال هیچ جایی نرفتیم هر کسم میگفت بابام می ...

افرین دقیقا 

ب نظر من ادم بچه کوچیک داره باید بشینه خونش بچشو بزرگ کنه ن دیگران و اذیت کنه ن خودشو

بعضی ها تو این تاپیک نشون دادن لایق بچه دار شدن نیستن امیدوارم خدا صداشون رو شنیده باشه که دهنشون فقط به توهین درمورد بچه ها باز میشه.

هیچ بچه ای وجود نداره تو مهمونی بشینه و از جاش تکون نخوره. مگر اینکه دست و پاش رو با زنجیر ببندی یا قرص خواب بدی بهش و یا خداینکرده مشکل حرکتی داشته باشه و نتونه راه بره.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ادم لجش میگیره  ریختن یه بحثه خرابکاری و کثیب کاریای جبران ناپذیر ی حرف  بچع های الان ی ...

اینکه مادر باید هواسش به بچش باشه که خرابکاری نکنه خونه دیگران یه حرفه 

اینکه بچه همش نمیتونه بشینم یه حرفه 

یکم تحملمونو ببریم بالا خب 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706