2733
2739
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست

استارتر جان اگر جايي به فرزندت حس کردي بي احترامي ميشه نرو يا اگر رفتي زودتر اونجا رو ترک کن 

چون دو تا بچه بودند فقط به يکي تذکر مي دادن اصلا کارشون درست نبوده 

بايد به دو تا بچه تذکر مي دادن نه فقط فرزند شما

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

خدایا شکرت که حداقل ما دهه شستیا تو این مورد لاکچری بودیم

همه ی خونواده ها چندتا بچه بودیم که اتیش بسوزونیم

و هیچکی هم چیزی نمیگفت

فقط برمیگشتیم خونه مادرامون حسابی خدمتمون میرسیدن

یادش بخیر

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میزبان که بد گفته ولی مهمانم همچین درست رفتار نکرده  ماهم بودیم تذکر میدادیم ولی مودبانه تر  اگه پس فردا همون اکواریوم هدایی نکرده میفتاد یا بچت چیزیش میشد خود شما اولین نفر میزبان ج.ر میدادی  

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
دعوتشون کردن سرخود نرفته ک

یعنی قشنگ مشخصه بچه زلزله ای داری و با این تاپیک تا فیها خالدونت سوختی😂😂

چون ‌اصولن به ادمایی مثل شما میگن

عرضه نداره بچه خودشو تربیت کنه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
2728

من دو تا پسر بچه شیر ب شیر دارم ک خیلی هم شیطون هستن سال ی سال خونه خاهر خودم نمیرم شش ماهی هست خونه مامانم نرفتم واسه اینکه بچه هام راحت باشن واقعا توقع زیادی به بچه سه ساله بگن بشین دست نزن ندو جیغ نکش مودب باش مثل بزرگا رفتار کن مثل این میمونه ب ی پیرمرد یا پیرزن هفتاد هشتاد ساله بگن جوونی کن خوب هر سن ی حال و هوا داره دنیای خودشو داره مادر ی بار بگه دو بار بگه سه بار بگه چند بار باید بگه هم خودش معذبه هم میزبان هم اون بچه.. 

بعدشم بعله از ی بچه ده ساله میشه توقع داشته باشی ک ندوه دست ب چیزی نزنه ولی واقعا بچه زیر شش هفت سال اصلا تو ی دنیای دیگست.

من توخونم حتی میز وسط و عسلی هارو جمع کردم دکوری گلدون شکستنی هییییچی ندارم پرنده آکواریوم همه جمع شده ک بچه هام کار خطرناک نکن و راحت باشن بچه عذاب میکشه همش بهش بگن نکن بکن دست نزن دست بزن.نمیشه ک کثل معلم ناظم بگیم صبح تا شب دست ب سینه نشست بعد توقع داریم بچه های شادی داشته باشیم

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
وا اونوقت طرفتون قانع میشد که چون بچه شماها شیطون بوده خونشون نری؟؟؟ والا به ما بگن بچم شیطونه نمیت ...

اتفاقا بهترین کار ممکن رو پدر و مادر ایشون انجام دادن.

یه پدر و مادر فهیم وقتی میبینه توی یه مهمونی همش باید به بچش تذکر بده و اعصاب بچه رو خراب کنه میشینه توی خونش و هی به بچش تذکر نمیده.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
با عرض معذرت جنبه نداشتن غلط کردن مهمون دعوت کردن بچه ی ۳ ساله چه میفهمه بشین دست نزن یعنی چه احمق ه ...

مثلا بچه مهمون بیاد همه چیو بشکنه ما هم بگیم باید جنبه داشته باشیم   خب یکمم مادربد نیست عرضه داشته باشه بچشو جمع کنه یچی بده دستش  

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2738
یعنی قشنگ مشخصه بچه زلزله ای داری و با این تاپیک تا فیها خالدونت سوختی😂😂 چون ‌اصولن به ادمایی ...

از خدا میخام همینجوری دلمو شکستی و بد قضاوت کردی هزار برابر بدتر سرت بیاره و تو رو با بچه هات امتحان کنه

@نی_نی_یار_5      

این خانم بسیار بی ادب و گستاخ تشریف دارن 

لطفا رسیدگی کنین

برخوردشون واقعا بدبوده  

ولی منم برام پیش اومده  مهمون  اومده خونمون   بار اولم نبودا  هربار بچش میاد  اول دوساعتییی با   عقربه های رادیو قدیمیمون  ورمیره       بزرگم هس نمیتونم اونا اومدنی جابجا کنم 

بعد بچه هه مبخواد همه چیو بریزه وسط   خاله بازی کنه    با وسایل خونمون 

هرچقدم اسباب بازی  میدیم   انگار نه انگار 

دراخر مامانش  میگه بشین مامان شلوغ نکن🤢🤢🤢

یکی نیس بگه خب پاشو جمعش کن   بچرو  

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

عزیزم بچه عزیزه واسه پدرو مادرش یه با  دوست من بهدوتا بچه ۵و۴ ساله اومد خونم یعنی خونه رو منفجر کردن تمام بالشتهای مبل رو ریختن زمیت روهم کلی خرده ریز داشتم پخش کردن تو اتاق میوه مصنوعی رو زدن به درو دیوهر شکوندن اونم گاهی یه صداشون میکرد فقط تمام مدت حرص خوردم.البته موقع رفتن همه رو جمع کردن ولی خیلی زشته

2706