2737
2734
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
اینجا انقدر همه بچه ان و کم بین کافیه بگی صابخونه شکایت کرد یا همسایه شکایت کرد دیگه گوشاشون نمیشنوه ...

دقیقا.نهااایتا اگر ببینم داره کاره خطرناکی انجام میده مثلا بگم نی نی جان(اسم بچه)بیا خاله خدایی نکرده نیفته روت مثلا.من تازه هم ازدواج کرده بودم چنتا اسباب بازی واسه بچه‌ها داشتم بدم بازی کنه.حتی اگر مهمون سرزده هم بیاد بنظرم شایسته نیست همچین رفتاری.چه برسه به خونه عمو

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
بعضی ها به دختراشون مهمون داری یاد ندادن که فقط بلدن جهیزیه بخرن بزنن تو سر ملت من وقتی مهمونم بچه ...

هزاران آفرین...کاش همه عین شما بودن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرمم اومدیم بیرون ناراحت شده بود 

حالا به ميزبان چه ربطي داشت كه بچه ت به بچه اون يكى عموش دست بزنه يا باهاش بازى كنه؟ بنظرمن كار ميزبان خيلي زشت بوده اخه بچه خونه عموش بوده چقدر بي محبتن

من پسرم کوچیک بود یه جا رفتیم دختر صابخونه تا بچه تکون میخورد میگفت وای جیغهای کوچولو یعنی مثلا الان میفته و...شوهرش تیکه انداخت مامانش ماشالله خونسرده تو چرا خودتو اذیت میکنی.منم بلند شدم به شوهرم گفتم بریم بقیه مهمونا نشسته بودن ما اومدیم .بعدا همون خانم بچه دارشد تو ختم مادرشوهرم پدرمونو دراورد همش میخواست شعله شمع رو بگیره .

منظورم اینه اونایی که بچه ندیدن یا یادشون رفته بچه های خودشون چه آتیشی میسوزوندن میگن باید مواظب باشی .بچه اسمش روشه بچه هست البته نباید آدم آرامش همه رو سلب کنه ولی یه مقدارش طبیعیه

2738
عزیزم تاپیکت قفل بود اینجا نظر میدم:لطفا از اپیلاسیون برای زیر بغل استفاده نکن خصوصا که گفتی باردارم ...

واقعن؟

ممنونم دستت درد نکنه مرسی...که گفتی

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

سلااااااااااااااااام با اجازه ( استارتر جان) راضی باش لطفاً

سلااااااااااااااااام 

حالا که پربازدید شده لطفا

برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ریشه کن شدن ویروس منحوس

صفر شدن فوتی ها

صفر شدن مبتلا ها

موفقیت ایران در واکسیناسیون

حفظ امنیت ایران ******

ازدواج همه جوونا

سبز شدن دامن منتظران نی نی

سلامتی همه بچه ها

سلامتی همه پدرومادرا

شاغل شدن همه بیکارا

صاحب خانه شدن همه مستاجرا

هم لطفا دعا کنید

و صلواتی هم هدیه به روح بلند سردار دلها ، سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یارانشون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج بحق الحسین

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها

بعد ما احاطه به علمک

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

من این رفتارو خونه مادرشوهر دیدم انقدر اینجور رفتار انقدر تحمل کردم تا دیگه نمیرم تا چشمش به ما میفتاد فکر میکرد حالا ما کل یخچالو میریزیم زمین میخوریم یا کل درو دیوار زندگیشو گثیفو خراب میکنیم و میریم یا ی کلام تا آخر میگفت برید حونتون برید خونه خودتون بازی کنید ایتجا میاید فقط بشینید با ابنکه من پسرم ۸سالشه شیطونم نبوده و نیست خیلی هم معدب و با کلاسه ولی این برخوردا را میکرد  با ما منم همون ۳ماه یکبارم دیگه نمیرم 

فعلا از طرز بیانتون مشخصه هیچی یادت ندادن! دوما اینکه کسی از شما انتقاد میکنه و شما انتقاد پذیر نیس ...

مواظب طرز صحبت کردنت باش

و مطمئن باش با اسکرین از تمام طرز صحبت کردنت به نی نی یار گزارشت رو میدم

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

کسی که نمیتونه شیطنت یه بچه سه ساله رو تحمل کنه غلط میکنه مهمون دعوت میکنه . عروسک که نیست . بچه است .

من بودم یا یه چیزی بهشون میگفتم یا دو سه بار که به بچه تذکر دادن بلند میشدم میومدم خونه ام

2706