2410
2553
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست

پسرمنم شیطونه ولی من خیلی مراقبشم ولی اینجورکه شماها گفتیدمیگم نکنه‌ اونام مثل شماهافکرکنن😐😐😐

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
بچه ها تا یه سنی اصلا نمیدونن مالکیت چیه تصور میکنن هرچیزی که توی دنیاست متعلق به اوناست و باید دست ...

👍👍👍👍

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واس همه کسایی ک از بچه و شیطنت های بچگانه بیزارن متاسفم یکی میگه بدونیم طرف بچه شیطون داره الکی میگ ...

ما هم بچه بیاد خونمون همگی باهاش بازی میکنیم اسباب بازی بهش میدیم بازی کنه تلوزیون روشن میکنیم انیمیشن ببینه ولی بعضی بچه ها اصلا نمیشینن و همه چیزو خراب میکنن نکته عذاب اورش اینجاست که پدر و مادرش هیچی بهش نمیگن ! ما هم به شخصه خجالت میکشیم به بپه مهمون بگیم بشین یا نکن دست نزن 

بهتره پدر مادر هم بچه شونو کنترل کنن اگر میبینن داره خرابکاری میکنه یا اذیت میکنه 

2720
منم بدم میاد مهمون بچه کوچیک شیطون با خودش بیاره،همه جارو بهم میریزن.

ببخشیدمهمونی که دعوت میشه نمیتونه بچشو‌توقفس زندونی کنه،به شمابگن فلان روزشام تشریف بیاربچتونیارمیری؟؟؟؟میزبانم اگه دوست نداره خونش بهم بریزه کلامهمون دعوت نکنه راحتتره😏

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
واس همه کسایی ک از بچه و شیطنت های بچگانه بیزارن متاسفم یکی میگه بدونیم طرف بچه شیطون داره الکی میگ ...

شما جای کسی نیستی قضاوت نکن ، البته منم هوای بچه ها رو دارم اما قرار نیست همه صبر و تحول داشته باشن ، بعضی بچه ها واقعا خانه خراب کنن

2714
ما واسه شام دعوت بودیم

اسی پسر من وقتی سه سالش بود به خدا قسم‌توی مهمونی قدم به قدم باهاش راه میرفتم...خودم‌کلی حواسم بهش بود دست به چیزی نزنه..شاید شما نشسته بودی؟ وقتی میبینی حساسن یا مهمونی رو ترک کن یا بچت رو با گوشی و اسباب بازی سرگرم کن.در کل رفت امدت رو قطع کن..یکی دوباره دیگه تکرار کنن عادت میکن برای یه عمر پسرت رو سرکوب کنن

والا بعضیا جوری حرف زدن منی که بچه ندارم ترسیدم یه لحظه والا من سه چهار ماهه عروسی کردم بچه های خالم میان بااین که شیطونن عروسک واینامو میدم میگم بازی کنید خالم دعوام میکنه میگه خراب میکنن میگم بچن چکارشون دارید خداوکیلی چه جور دلتون میاد بچه رو بزنید یا دعواکنید 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان

وای چه ادمهایی پیدا میشن خب اگه حوصله بچه ندارین مهمون وعده نگیرین با حداقل اون چیزایی که خیییییلی براتون عزیزه را از جلو دست بردارین بعدشم اون صاحبخونه را نمیدونم ولی استارتر عزیزم بچه ۳ ساله توضیح شما را کامل متوجه میشه اکواریوم را شما با مهربونی و یه توضیحی در حد درک بچه براش میگفتی که بهش دست نزنه 

😅😅😅😅

خاهر شوهرم داشت ب پسر دو سالم پرتقال میداد آشغال عوضی پوست پرتقال داد دستور میداد بخور بچمم میبرد سمت دهنش کثافت احمق کاش خودم برا بچه پوست میگرفتم از بس خسیسن میوه ها رو تو اتاق جدا درش قفلمیزارن منم گفتم نمیخورم ولی بچه رفت   سمتش عوضی اینجوری کرد

منم بچه کسی میاد خونه مون خیلی نازش میکنم و با احترام باهاش حرف میزنم میگم پدر و مادرش دلشون خوشه به ...

عزیزم‌ طرز برخوردشون‌ درست نبوده ولی خب آدم باید به بچه اش هم یاد بده و کنترلش کنه .که دست به اکواریوم‌ و دست تو کابینت و کمد و دست به مجسمه و... نزنه‌.

2706