2733
2734
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
دیگهههه نرررین عزیزم

دیگه نمیرم همونجا هم بغض کرده بودم به روی خودم نیاوردم

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شايد به در ميگفتن كه ديوار بشنوه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2728
2738

همیشع خودت بچتو کنترل کن ک کسی بهش نگه دست نزن

ما با داداشم داخل یه ساختمونیم بعد بچه هاش بشدت شیطونن بعد دختر ما دربرابر اونا خیلی خیلی بهتره.بعد تو جمع ک هستیم همه هی ب بچه ها داداشم میگن نکن مثلا پسرش دخترمو میزنه همه طرف دختزمو میگیرن بعد حالا داداشم حساس شده هی میزنه تو ذوق دخترمن.هی مثلا میگ قشنگ بشین اینکارو کن اونکارو کن .خیلی بده 

خب عزیزم توی مهمونی،خودت بچتو کنترل کن تا کسی چیزی نگا

خوب بچه که نمیتونه بشینه یکسره بعدشم یکم ادم مراعات مهمون هم میکنه من خودم به مهمون خیلی احترام میزارم بچه هم شلوغی نکرد

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
2706