2726

کل سه ساعت حتی بچه م سه سالشه راه هم میرفت بهش میگفتن بشین دست میزد به اکواریوم بدشون میومد سر سفره هم اصلا به ما تعارف نزدن یه مهمون دیگه هم داشتن بچه من با اون بچه بازی هم میکرد به بچه من میگفتن دست نزنه به اون بچه به پسرم میگفتن چقدر شیطونه تند تند میگفتن میزنمت بشین منم فقط حرص خوردم تو اون سه ساعت مردم و زنده شدم 😞😞

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای وای عجب مهمونی بوده.درس عبرت برای دفعه بعد

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !

من جات بودم بلند میشدم شامم نمیموندم میگفتم اذیتتون میکنه انگار بریم بهتره.

دیگه نرو

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

خب خودت باید عزیزم بچه تو کنترل کنی وقتی میری مهمونی. الان ممکن بود آکواریوم خدایی نکرده بیوفته روش. 

یا نمدونم اگه آپارتمان بودن و بچه بدو بدو کنه خب میزبان تذکر میده چون احتمال اینکه طبقه پایینی هار بیان سرش خیلی زیاده 

من جایی برم تمام حواسم به بچم هست مبادا چیزی بشکنه 

و.... 

خدایا شکرت 🙏🏻

منم بچه شیطون بیاد خونم 

نیشگونش میگیرم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

خب وقتی این مدلی رفتار میکنن و شما خانومی کردی و به رو نیاوردی رفت و امدت نکن و بزار شون کنار 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706