1989
1993

کل سه ساعت حتی بچه م سه سالشه راه هم میرفت بهش میگفتن بشین دست میزد به اکواریوم بدشون میومد سر سفره هم اصلا به ما تعارف نزدن یه مهمون دیگه هم داشتن بچه من با اون بچه بازی هم میکرد به بچه من میگفتن دست نزنه به اون بچه به پسرم میگفتن چقدر شیطونه تند تند میگفتن میزنمت بشین منم فقط حرص خوردم تو اون سه ساعت مردم و زنده شدم 😞😞

خدایا داده ات نعمت و نداده ات حکمت خودم به تو سپردم نه ادما 🌼😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ای وای عجب مهمونی بوده.درس عبرت برای دفعه بعد

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
2000

من جات بودم بلند میشدم شامم نمیموندم میگفتم اذیتتون میکنه انگار بریم بهتره.

دیگه نرو

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                                                                                            

خب خودت باید عزیزم بچه تو کنترل کنی وقتی میری مهمونی. الان ممکن بود آکواریوم خدایی نکرده بیوفته روش. 

یا نمدونم اگه آپارتمان بودن و بچه بدو بدو کنه خب میزبان تذکر میده چون احتمال اینکه طبقه پایینی هار بیان سرش خیلی زیاده 

من جایی برم تمام حواسم به بچم هست مبادا چیزی بشکنه 

و.... 

2006

منم بچه شیطون بیاد خونم 

نیشگونش میگیرم 

به سوالات شما در باره نحوه رانندگی پاسخ خواهم داد ⁦❤️⁩قدم 163⁦☺️⁩😍به تازگی وزنم شده ۶۸😋 ،یه تپلوی خشگل و تو دل برو هستم 😍😍😍هرزنی باید تحصیلات و استقلال مالی داشته باشد 😍😍⁦فقر از بی عقلی نشات میگیرد در اکثر مواقع ،بی عقل نباشیم ⁦❤️⁩مسلط به زبان انگلیسی⁦❤️⁩.

خب حق داشتن والا

مادرشی نباید می‌داشتی خونه مردم دست به چیزی بزنه،کم کاری از شما بوده

گفتم لایکم نکنید،لایک کردید🤫         حالا میگم تند تند لایکم کنید،ببینم این سری چه میکنید😂

شايد به در ميگفتن كه ديوار بشنوه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم 

منم بدم میاد مهمون بچه کوچیک شیطون با خودش بیاره،همه جارو بهم میریزن.

مدت هاپیش آموختم که با خوک نباید کشتی گرفت!چراکه به شدت کثیف‌میشوی و مهم ترازآن اینکه خوک ازاین کارلذت میبرد،بحث کردن با احمق هم‌دقیقاهمینطوراست...😌