2726
عنوان

کادوی روز مادر+📷❤❤❤

1213 بازدید | 69 پست

سلام دوستای خوشلممم

من ظرفای میناکاری و زیر لعابی تولید میکنم و تازه تو اینستا یه پیج زدم به اسم galleryasare

من اینجا چند تا از نمونه کارامو میذارم اگه دوس داشتید بیشتر ببینید به پیجم برید

به مناسبت روز مادر هم تخفیف زدم ۱۰ درصد تخفیف واسه همه جینگولی جاتم و ارسال رایگان واسه خریدای بالای ۳۰۰ تومن

ولی اگه پیجم شات کنید و بالای ۴۰ نفر از پیجتون منو فالو کنن بهتون یه جایزه ی خفن از محصولاتم میدم❤

یه کوشولو صبر کنید عکس نمونه کارامو بفرستم واستون

ماااااچ به کلتون😘😘😘

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر قشنگن قیمتشون چند ؟؟  چ جنسین ؟؟ واقعا میشه توشون غذا ریخت؟

بله عزیزم دقیقا کاربردشون مثل ظروف چینیه

کاملا مصرفین اخه تو دمای ۹۶۰ درجه پخته شدن

قیمتشون از ۳۰ شروع میشه تا ۱تومن

سلام مهربونا

میشه دعام کنید دلم گرفته😔😔

شما دعام کنید به بی بی فاطمه زهرا بگین این دوست نی نی شایتیتون دل داره پرمیکشه واسه مادر شدن...دامنم سبز شه..چنروز عقب انداختم ولی علائم عادت دارم..داره دلم میترکه

یا ام ابیها الهی انتظار همه منتظرا سربرسه😭😭

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
سلام مهربونا میشه دعام کنید دلم گرفته😔😔 شما دعام کنید به بی بی فاطمه زهرا بگین این دوست نی نی شا ...

ایشالا که به ارزوت میرسی عزیزم من واست دعا میکنم❤

2706