2726
۱۷۰۰؟؟  خییییلی سنگین نیست؟؟

نه اصلا. تازه میخوام دوبل بخرم. اونا سنگین ترن. 

من چندساله اینو دارم برام عادی شده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۵۰۰ یا ۷۰۰ وزنشه؟

نه قدشه🤐 اره وزنش 1500گرم. معادل یک کیلو و 500

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
اصلا لاغری موضعی نداریم عزیزم با کاهش چربی سایز کم میشه بسته به ژنتیکت.ورزشای قدرتی بکن یا هوازی

من فقط شکمم رو اعصابم هست 

هر روز ۲۰ دقیقه  ورزش طناب  پروانه  درازنشست پلانک  این چیزا انجام میدم ....  گفتم ۱۰ دقیقه هم حلقه بزنم  ک شکمم آب شه 

آرزو دارم شکمم تخت شه

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فایده دارن ولی ن به اندازه ورزش با وزنه یا ورزشای هوازی درست.

من بچه کوچیک دارم هشت ماهه.شاغلم هستم بزور از اول بهمن دورکار شدم تو خونه آپارتمانی جز حلقه ورزش دیگه ای نمیتونم که خواهر.تازه اونم وقتی بچه خابه و من کار ندارم

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  

من پهلو ندارم فقط شکم دارم قد۱۶۳ و وزن ۶۳ به نظرتون به دردم میخوره بخرم برا شکمم؟

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
نه اصلا. تازه میخوام دوبل بخرم. اونا سنگین ترن.  من چندساله اینو دارم برام عادی شده

خب من برای شزوع جتد کیلویی  بخرم؟ 

خب چند ساله استفاده میکنی الان شکمت تخت تخته؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بچه کوچیک دارم هشت ماهه.شاغلم هستم بزور از اول بهمن دورکار شدم تو خونه آپارتمانی جز حلقه ورزش دیگ ...

برای شما خوبه 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خب من برای شزوع جتد کیلویی  بخرم؟  خب چند ساله استفاده میکنی الان شکمت تخت تخته؟؟

من با همین شروع کردم. 

تختتت تختت ن. اما اوکیه. 

کم تخت تغذیه خیلیی مهمه. من روزی یکساعت هم پیاده‌روی میکنم، و 30کیلو کاهش وزن داشتم 5سال قبل. اما حلقه بیشتر روو پهلوموثره

چکار کنم پاهام لاغر شه ؟؟حالا از رون تا زانو رو میشه کنار اومد

اما ساق پاهام و مچ پاهام خیلی تپلو هستن بزور چندروز پیش یه شلوار لی پیدا کردم اخرشم عین ساق وایمیسته.سایز ۵۲😑

کمرش یه وجب گشادمه

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
من فقط شکمم رو اعصابم هست  هر روز ۲۰ دقیقه  ورزش طناب  پروانه  درازنشست پلانک & ...

شکمت با کاهش چربی بدنت کوچیک میشه موضعی نه.من خودم ۸۰ کیلو بودم ۲۶ کیلو لاغر کردم خیلی دنبال این چیزا رفتم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شکمت با کاهش چربی بدنت کوچیک میشه موضعی نه.من خودم ۸۰ کیلو بودم ۲۶ کیلو لاغر کردم خیلی دنبال این چیز ...

یعنی چی با کاهش چربی بدن؟؟؟ چکار کنم ک چربی بدنم کم شه؟؟ 

من نمیخوام شکمم کوجیک شه!!  میخوام تختتتت شه   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706