2737
2734
عنوان

هرروزبرای داداشم آرزوی مرگ میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 51 پست
شما وقتی جای ایشون نبودی چطور اینقدر راحت قضاوت میکنی؟!😶

توهم جای من نبودی ببینی درد برادر چقدر سخته.اصلا چجور این آرزو رو می‌کنه در صورتی که مامانش جووونش بچشه؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقن برادر منم 19 سالشه با تموم خصوصیاتی ک گفتی ب حدی ب خونش تشنم ک اگه همی الان جلو چشمام جون بده ...

خداااااا😧

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩

تنفرت لحظه ایه....تو سن بدیه و متاسفانه پسرا تو این سن بسیار بسیار ناسازگارند و بدخلق!!!..اما همین برادر از یه سنی به بعد مثل یه کوه میشه که میتونی بهش تکیه کنی و همیشه برای داشتنش خداروشکر میکنیو میگی خدانگهدارش باشه.

و آنچه ماند غم نبود، تجربه بود...
2738
نه خیلی ازش متنفرم 

مطمعنم چند سال دیگه از این حرفات شرمنده میشی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
منم موافقم خیلی خودت با اخلاقی انتظار داری روتم ببوسه

دقیقا.اصلا مگه ما کی هستیم ک آرزو مرگ کسی رو بکنیم؟؟؟اصلا تو بگو یزید!ما حقی نداریم مرگ برا کسی بخوابیم!

وااای خدادنکنه چجور دلت میاد دختر  

ما دوتاخواهریم ارزو داشتیم ی برادر داشته باشیم

ادم برا دشمنشم ک ارزو مرگ میکنه لرز میوفته ب جونش

طرز فکرتو عوض کن من بودم خیلیم کیف میکردم داداشم اسمای مسخره بزاره روم   

چیه     
2706